5 דברים שלא ידעת על הוצאת ספרים דיגיטליים

ספרי ניב

מהי ההוכחה שהעולם מתקדם בצעדי ענק ושהתחום הדיגיטלי הפך מהפכה?
אם יצא לכם או לחבריכם לקרוא לאחרונה ספר דיגיטלי, חוויתם את ההוכחה על בשרכם.
עולם הספרות המסורתי והעתיק, הגיע גם הוא למכשירים הדיגיטליים ואולי זה לא רע.
שינויים בסדר גודל כזה, קשה לקבל בשמחה. אך אם נתעניין במעט אולי נגלה שהשד לא כל כך נורא ושאולי נוכל לעבוד בהרמוניה יחדיו. קבלו 5 עובדות שלא ידעתם על ספרים דיגיטליים.

> למדו איך בוחרים מוציאים לאור

הוצאה זולה ונטולת כאבי ראש

הוצאת ספר דיגיטלי זה תהליך שונה בתכלית מהוצאה לאור של ספר פיזי מנייר. בהוצאת ספר דיגיטלי, אין את הצורך בהדפסה מרובה וניהול מלאי. מה שמוזיל במיידי את עלויות ההוצאה ולא פחות חשוב גם שומר על כדור הארץ. ספרים דיגיטליים הינם זולים יותר והרבה פעמים נגישים יותר לקריאה ולכן אחוזי הרכישה יכולים להיות גדולים יותר מהממוצע. כמובן שאם מתגלה שגיאה כלשהי בטקסט, ניתן יהיה לתקן את כל הספרים בכמה פעולות פשוטות. מה שלא יכול לקרות עם ספרים מנייר. 

לקנות ישירות מהסופר

ספרים דיגיטליים ניתן יהיה לקנות ישירות מהסופר וכך לחזק את הקשר בין הסופר לקורא. כן, על הדרך גם מפרגנים לסופרים המשקיעים שלנו. מה רע?

ריבוי אופציות ששווה לבדוק

כמו בכל מהפכה בעולם המודרני, מהר מאוד האפשרויות שלנו לקריאת ספרים באופן דיגיטלי התרבו. כיום ישנן לא מעט אפליקציות, מכשירים ועוד אפיקים לקריאת ספרים. חלקם נוחים יותר ופחות, חלקם תומכים ולא תומכים בהוצאות שונות. שווה לבצע בדיקה לפני שקונים.

ספרים דיגיטליים וספרים רגילים הולכים יד ביד

למרות ההתפתחות המפתיעה והשינוי הדרסטי, חובבי הספרים לא מוותרים כל כך בקלות על החוויה העילאית של קריאת ספר טוב. כך שלסופרים אשר מחליטים להפיץ ספריהם גם באופן דיגיטלי, בסוף זה משתלם.

קשיים בריכוז? תנסו לקרוא בטאבלט

זהו כמובן לא מדע מדויק, אך גם המוח האנושי נוהג להפתיע. אם קיים אצלכם קושי בקריאת ספרים, תנו ניסיון לקריאת ספר דיגיטלי, אולי כך תגלו אהבה חדשה ודרך נוחה יותר להתרכז.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא בעצם מיני אתר אינטרנט המכיל את כל המידע על החברה, המוצרים או השירותים שלך. זה גם מקום שבו אנשים יכולים למצוא

קרא עוד »

פתרונות ניהול חנייה

חניה היא נושא חשוב מאוד בחברה שלנו. זה נתפס כאחד ההיבטים החשובים ביותר של כל עיר. אז לא אמורה להיות בעיה למצוא פתרון לניהול חניה.

קרא עוד »

קידום אתרי מסחר

"אתרים שאינם מקודמים בשום אמצעי אחר. הם צריכים להיבנות ולתחזק אותם על ידי האנשים שיצרו אותם. אבל הם לא עסק, הם רק תחביב". עם העלייה

קרא עוד »