קידום באינסטגרם

קידום באינסטגרם

קידום מכירות באינסטגרם, הוא סוג ספציפי של שיווק, שמשמעותו המרת פוסטים וסטוריז רגילים באינסטגרם לפרסומים בתשלום. לפרסומים אלה, יש הסברה גבוהה יותר ומעורבות ועובדים נהדר להגברת המודעות והנראות שלכם למותג.

קידום באינסטגרם 

לא משנה איזו מודעה אתם רוצים לקדם באינסטגרם, חשוב מאוד להבין כיצד הדברים עובדים ומהן היתרונות והחסרונות של סוג קידום זה. באופן וודאי, קידום באינסטוש הוא סוג של שיווק שבאמת עובד באופן בלתי נלאה ורבים שועטים לעבר מטרה זו.

יש דרכים שונות לעשות זאת, כאשר התייעצות עם מקדם באינסטגרם, היא אופציה נהדרת למי שרוצה לראות תוצאות.

מדוע אינסטגרם מתאימה לקידום מכירות? 

אם אתם רוצים לאפס את המודעות למותג מרומם, קידום עסקים באינסטגרם הוא חובה לעסק שלכם. הרשת החברתית הזו, צוברת יותר ממיליארד משתמשים פעילים מדי חודש, ו- 90% מהם עוקבים אחר חשבון עסקי אחד לפחות.

סיבה נוספת להשתמש בקידום אינסטגרם, היא ההזדמנות לבנות מערכות יחסים הדוקות עם הלקוחות שלכם. משתמשי אינסטגרם, עוסקים באופן פעיל במותגים ברשת – שיעור המעורבות הממוצע ברשת החברתית הזו הוא 1.6% לפוסט. לשם השוואה, בפייסבוק ובטוויטר, שיעורים אלה הם 0.09% ו- 0.048%.

הגדילו את המכירות על ידי מקדם באינסטוש 

קידום מכירות באינסטגרם, יכול לעורר את צמיחת המכירות שלכם. 77% מהצרכנים, נוטים יותר לקנות מותג אם הם עוקבים אחריו ברשתות החברתיות – 65% קונים מותג לאחר שראו אותו באינסטגרם.

על פי נתונים אלה, כדאי להשקיע בקידום ממומן באינסטגרם, במיוחד אם המטרה שלכם היא להגדיל את המודעות למותג ואת שיעור המעורבות שלכם. 

המכירות וההחזר על ההשקעה של המותג שלכם, עשויות להפיק תועלת גם מהנוכחות שלכם באינסטגרם, כך שתוכלו להגביר קנייה מסיבית יותר.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שלושה יתרונות שיש למערכת בית חכם
הטכנולוגיה שמאפשרת לרבים ברחבי העולם ליהנות ממה שהוא 'בית חכם' הייתה עד לפני לא מעט שנים כמו מדע...
קרא עוד »
מרץ 29, 2022
המבנה והתפקידים של גיר פלנטרי
אין ספק כי לדעת רבים ההמצאה החשובה ביותר של האנושות היא המכונית הפרטית. המכונית הזאת מאפשרת לנו חופש...
קרא עוד »
דצמ 23, 2018
סובלים מהטרדות טלפוניות? מה הפתרון
אם אתם נאלצים להתמודד עם הטרדות טלפוניות, וזאת על אף בקשות חוזרות ונשנות להפסיק, תוכלו לשקול את...
קרא עוד »
אוג 18, 2020