קידום באינסטגרם

קידום מכירות באינסטגרם, הוא סוג ספציפי של שיווק, שמשמעותו המרת פוסטים וסטוריז רגילים באינסטגרם לפרסומים בתשלום. לפרסומים אלה, יש הסברה גבוהה יותר ומעורבות ועובדים נהדר להגברת המודעות והנראות שלכם למותג.

קידום באינסטגרם 

לא משנה איזו מודעה אתם רוצים לקדם באינסטגרם, חשוב מאוד להבין כיצד הדברים עובדים ומהן היתרונות והחסרונות של סוג קידום זה. באופן וודאי, קידום באינסטוש הוא סוג של שיווק שבאמת עובד באופן בלתי נלאה ורבים שועטים לעבר מטרה זו.

יש דרכים שונות לעשות זאת, כאשר התייעצות עם מקדם באינסטגרם, היא אופציה נהדרת למי שרוצה לראות תוצאות.

מדוע אינסטגרם מתאימה לקידום מכירות? 

אם אתם רוצים לאפס את המודעות למותג מרומם, קידום עסקים באינסטגרם הוא חובה לעסק שלכם. הרשת החברתית הזו, צוברת יותר ממיליארד משתמשים פעילים מדי חודש, ו- 90% מהם עוקבים אחר חשבון עסקי אחד לפחות.

סיבה נוספת להשתמש בקידום אינסטגרם, היא ההזדמנות לבנות מערכות יחסים הדוקות עם הלקוחות שלכם. משתמשי אינסטגרם, עוסקים באופן פעיל במותגים ברשת – שיעור המעורבות הממוצע ברשת החברתית הזו הוא 1.6% לפוסט. לשם השוואה, בפייסבוק ובטוויטר, שיעורים אלה הם 0.09% ו- 0.048%.

הגדילו את המכירות על ידי מקדם באינסטוש 

קידום מכירות באינסטגרם, יכול לעורר את צמיחת המכירות שלכם. 77% מהצרכנים, נוטים יותר לקנות מותג אם הם עוקבים אחריו ברשתות החברתיות – 65% קונים מותג לאחר שראו אותו באינסטגרם.

על פי נתונים אלה, כדאי להשקיע בקידום ממומן באינסטגרם, במיוחד אם המטרה שלכם היא להגדיל את המודעות למותג ואת שיעור המעורבות שלכם. 

המכירות וההחזר על ההשקעה של המותג שלכם, עשויות להפיק תועלת גם מהנוכחות שלכם באינסטגרם, כך שתוכלו להגביר קנייה מסיבית יותר.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גרניק

מהו גרניק לשטיפת רכב?

רוצים לקנות מכונות שטיפה לרכב בלחץ מים חזק? גרניק לשטיפת רכב הוא המכשיר המומלץ ביותר. אבל רגע… מה זה בכלל? איך מפעילים אותו? איך נדע

קרא עוד »
בודק חדירות

מה בודק חדירות עושה?

המאמר באדיבות השמת סייבר SeeHR כידוע, העולם כולו הופך לטכנולוגי יותר ויותר מיום ליום. בעיקר בשנתיים האחרונות בהם הקורונה גרמה לכולנו להפוך את שגרת החיים לווירטואליים.

קרא עוד »
מערכת קבלנים

5 סיבות לעבוד עם מערכת קבלנים

המאמר באדיבות https://medatech.com/he עבודה עם מערכת קבלנים מביאה עימה תועלות מתמשכות, הן בניהול פרויקטים והן בניהול מכירות. נכיר כמה סיבות מרכזיות לעבוד עם מערכת מסוג זה.

קרא עוד »