5 סיבות לעבוד עם מערכת קבלנים

מערכת קבלנים

המאמר באדיבות https://medatech.com/he

עבודה עם מערכת קבלנים מביאה עימה תועלות מתמשכות, הן בניהול פרויקטים והן בניהול מכירות. נכיר כמה סיבות מרכזיות לעבוד עם מערכת מסוג זה.

מותאמת במיוחד לצרכי הענף 

סיבה מרכזית מאוד לעבור עם מערכת קבלנים היא – מפני שהיא מותאמת במיוחד לצרכי הענף. אמנם חלק מהמערכות הללו בנויות על תשתית טכנולוגית קיימת וותיקה יחסית (פריוריטי), אך היא הותאמה באופן מושלם לצרכי הענף העדכניים, הנכונים להיום.   

בנויה לתמיכה בפרויקטים מורכבים 

מערכת זאת בנויה בצורה ייעודית לצורך תמיכה בפרויקטים מרובים. בכך, היא מתאימה לא רק לקבלנים שבונים בכל רגע פרויקט אחד או שניים אלא גם לקבלנים בעלי מלאי עסקי משמעותי וכאלה שבונים בעת ובעונה אחת שכונות ובתים, בפריסה גיאוגרפית מגוונת ואף בכל רחבי הארץ. 

מטפלת בשלבים שונים של בניית נכסים עד לאכלוס 

מערכת קבלנים מסוגלת לטפל בכל השלבים השונים של בניית נכסים עד טופס 4 ועד אכלוס. כלומר, היא נותנת מענה החל בשלבים הראשוניים של אישור תוכניות בנייה וכלה בשלבי הגמר ומסירת המפתח. 

מכסה היבטים פיננסיים מגוונים 

אותה מערכת יודעת לכסות גם היבטים פיננסיים מגוונים. כך לדוגמא היבטי מימון וליווי בנקאי, קליטת תשלומים מרוכשים, לאורך הדרך. מערכות משכנות במיטבן יודעות לטפל בהפקת שוברי פרויקט מחד וטיפול במגוון מחירונים מאידך. 

מכסה שלל היבטים שיווקיים

מערכת קבלנים יכולה לכסות גם את ההיבטים השיווקיים הנדרשים. בכך, זו מערכת שמסייעת לעבודתם של סוכני מכירות, עם ניהול לידים, ניהול הזדמנויות, קליטה מידע תומך מכירה וניהול לקוחות. מערכות מסוימות כוללות ממשקים דיגיטליים ויכולת שימוש באינטרנט לטובת הצגת מידע שיווקי וכן להצגת התקדמות הפרויקט, עבור רוכשים שרוצים להיות תמיד עם היד על הדופק.  

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

איך להפחית בריבית משכנתא?

הבנק לא נותן כסף סתם, לכן, נקודת המוצא שלכם צריכה להיות שהבנק מעוניין להרוויח כסף, גם אם זה בטווח הרחוק על הכסף שלכם, כמה שיותר.

קרא עוד »