5 סיבות לעבוד עם מערכת קבלנים

מערכת קבלנים

המאמר באדיבות https://medatech.com/he

עבודה עם מערכת קבלנים מביאה עימה תועלות מתמשכות, הן בניהול פרויקטים והן בניהול מכירות. נכיר כמה סיבות מרכזיות לעבוד עם מערכת מסוג זה.

מותאמת במיוחד לצרכי הענף 

סיבה מרכזית מאוד לעבור עם מערכת קבלנים היא – מפני שהיא מותאמת במיוחד לצרכי הענף. אמנם חלק מהמערכות הללו בנויות על תשתית טכנולוגית קיימת וותיקה יחסית (פריוריטי), אך היא הותאמה באופן מושלם לצרכי הענף העדכניים, הנכונים להיום.   

בנויה לתמיכה בפרויקטים מורכבים 

מערכת זאת בנויה בצורה ייעודית לצורך תמיכה בפרויקטים מרובים. בכך, היא מתאימה לא רק לקבלנים שבונים בכל רגע פרויקט אחד או שניים אלא גם לקבלנים בעלי מלאי עסקי משמעותי וכאלה שבונים בעת ובעונה אחת שכונות ובתים, בפריסה גיאוגרפית מגוונת ואף בכל רחבי הארץ. 

מטפלת בשלבים שונים של בניית נכסים עד לאכלוס 

מערכת קבלנים מסוגלת לטפל בכל השלבים השונים של בניית נכסים עד טופס 4 ועד אכלוס. כלומר, היא נותנת מענה החל בשלבים הראשוניים של אישור תוכניות בנייה וכלה בשלבי הגמר ומסירת המפתח. 

מכסה היבטים פיננסיים מגוונים 

אותה מערכת יודעת לכסות גם היבטים פיננסיים מגוונים. כך לדוגמא היבטי מימון וליווי בנקאי, קליטת תשלומים מרוכשים, לאורך הדרך. מערכות משכנות במיטבן יודעות לטפל בהפקת שוברי פרויקט מחד וטיפול במגוון מחירונים מאידך. 

מכסה שלל היבטים שיווקיים

מערכת קבלנים יכולה לכסות גם את ההיבטים השיווקיים הנדרשים. בכך, זו מערכת שמסייעת לעבודתם של סוכני מכירות, עם ניהול לידים, ניהול הזדמנויות, קליטה מידע תומך מכירה וניהול לקוחות. מערכות מסוימות כוללות ממשקים דיגיטליים ויכולת שימוש באינטרנט לטובת הצגת מידע שיווקי וכן להצגת התקדמות הפרויקט, עבור רוכשים שרוצים להיות תמיד עם היד על הדופק.  

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עסקים: 3 דרכים לייעל את העבודה בין המחלקות השונות
עסקים רבים אשר מתבססים על מחלקות שונות, שכל אחת מהן עובדת על תחום אחר, נאלצים להתמודד עם בעיה של חוסר...
קרא עוד »
יונ 16, 2020
השוואת ספקי טלוויזיה – דגשים שחשוב לדעת
לא פשוט למצוא היום בתים בישראל ללא חיבור לאינטרנט ולתוכנית חבילת ערוצים אותן מספקות ספקיות...
קרא עוד »
מאי 31, 2021
איך מתחזקים רכב חשמלי?
רכב חשמלי הוא מכונית שמשתמשת בחשמל להנעה. הם נחשבים לחלופה ירוקה יותר מכלי רכב המונעים בגז, אך הם...
קרא עוד »
פבר 14, 2023