תוכנת שחזור קבצים – 5 טיפים לשחזור מוצלח

שחזור מידע

האם קבצים חשובים נעלמו לכם מהמחשב? האם אתם בטוחים שאין דרך לבצע שחזור מידע? ובכן, ישנן חדשות טובות! תוכלו לפנות לחברה העוסקת בשחזור קבצים שנמחקו , אולי לא עשיתם שימוש נכון, מחקתם אותם בלי כוונה והם כה חשובים לכם. כאן נכתוב על תוכנת שחזור קבצים – 5 טיפים לשחזור מוצלח.

  • פנו אל חברה מומלצת ומקצועית, בעלת ניסיון רב בשחזור קבצים, יש להם את כל הכלים הנדרשים לעשות זאת, באמצעות תוכנת שחזור קבצים. אחוזי ההצלחה הינם גבוהים מאוד.
  • אם נמחקו לכם קבצים במחשב, אין זה מומלץ להמשיך ולעבוד עמו, יש להפסיק את העבודה באופן מידי, לכבות אותו, ולאחר מכן לנתק ממנו את הארד דיסק. בנוסף חשוב לתעד את כל האינפורמציה שיש לכם על אותה תקלה. כמו כן אין לעשות שימוש בתוכנות המיועדות לשחזור קבצים, הדבר עלול לפגוע בפעולת השחזור.
  • כדאי מאוד ליצור קשר עם חברה העובדת באמצעות טכנולוגיות אשר יצרה בעצמה, ואין מדובר רק בשחזור קבצים ושחזור דיסק קשיח, אלא שחזור התכתבויות או שיחות בווטסאפ, וכמו כן בעלת ניסיון רב בתחום של שחזור קבצים, ואף תיקונם.
  • את השחזור יש לבצע בכמה שלבים, יש לבדוק אילו קבצים הם פגומים, מהו סוג הקובץ, מבנהו, ויש גם להפריד בין אותם אזורים הנחשבים לתקינים לבין הקבצים שהשתבשו.
  • את הקובץ יש לבנות שוב, זאת באמצעות הפעלה של אלגוריתמים, כך בדיוק אפשר לשחזר קבצים ביעילות ובמהירות.

סיכום

אל תנסו לבצע שחזור קבצים לבד אם אינם מקצוענים, קיים גם סיכוי לשבש עוד יותר את הקבצים. פנו אך ורק לחברה העוסקת בשחזור מידע, לה יש את כל האמצעים לשחזר קבצים, וחשוב לבדוק את אותם קבצים שנמחקו, מכיוון שהעניין דורש גם התאמה אופטימאלית לסביבת העבודה.

 

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גרניק

מהו גרניק לשטיפת רכב?

רוצים לקנות מכונות שטיפה לרכב בלחץ מים חזק? גרניק לשטיפת רכב הוא המכשיר המומלץ ביותר. אבל רגע… מה זה בכלל? איך מפעילים אותו? איך נדע

קרא עוד »
בודק חדירות

מה בודק חדירות עושה?

המאמר באדיבות השמת סייבר SeeHR כידוע, העולם כולו הופך לטכנולוגי יותר ויותר מיום ליום. בעיקר בשנתיים האחרונות בהם הקורונה גרמה לכולנו להפוך את שגרת החיים לווירטואליים.

קרא עוד »
מערכת קבלנים

5 סיבות לעבוד עם מערכת קבלנים

המאמר באדיבות https://medatech.com/he עבודה עם מערכת קבלנים מביאה עימה תועלות מתמשכות, הן בניהול פרויקטים והן בניהול מכירות. נכיר כמה סיבות מרכזיות לעבוד עם מערכת מסוג זה.

קרא עוד »