שחזור מידע ממחשב מקינטוש

שחזור מידע ממחשב מקינטוש

כולנו מכירים את התופעה אשר בה ברגע של היסח הדעת מחקנו מידע נחוץ ביותר מהמחשב האישי שלנו. זה גם יכול לקרות במקום העבודה כשאר מדובר במידע רב ערך וחשוב במיוחד עבור מקום העסק.

ישנם מקרים אחרים אשר בהם לא היה כאן יד אדם והמחשב פשוט התקלקל או שהדיסק הקשיח שלו סיים את תפקידו ולקח יחד אתו את כל החומרים היקרים והחשובים. מה אנחנו יכולים לעשות במקרים מן הסוג הזה? האם יש דרך לשחזר את החומרים שנעלמו? האם אנחנו יכולים להעלות מחדש את כל החומר שאבד לנו?

אנשי מקצוע עונים

האמת היא שלא תמיד יהיה פשוט כל כך להעלות שוב חומרים שאנחנו מחקנו במו ידינו. אנחנו הרי אישרנו את ההוראה על מחיקת הקבצים לצמיתות, והמחשב, גולם שכמותו, לא טרח להתרות בפנינו כי מדובר כאן בחומרים חשובים מידי עבורנו וממש לא כדאי לנו לאשר את המחיקה. אך זהו. אנחנו נמצאים בשלב הזה שלאחר המחיקה ואנחנו בהחלט מעוניינים לעשות כל מאמץ על מנת להעלות שוב את החומרים הללו.

אנשי מקצוע מתחום המיחשוב, אתם אנשים שמומחים גם בתיקון מחשב נייד, הם הכתובת שלנו למקרים מן הסוג הזה. הם עובדים באמצעות תוכנות מתקדמות ויעילות ביותר אשר אלו מסוגלים להבטיח לנו כי החומרים שאבדו לנו אכן יצליחו לעלות שוב. זה אמנם ידרוש עבודה של שעות ארוכות, אתם תחוו את מריטת העצבים ואת המתח העצום עד שתקבלו את התשובה לגבי האפשרות של שחזור החומרים, אך כדאי לדעת כי היום אפשר בהחלט לצפות לסוף הטוב. החומרים עשויים איכשהו להימצא והמחשב יקבל את כל החומרים אליו מחדש.

מה עושים לאחר שמאבדים מידע?

חשוב לדעת כי ברגע שאנחנו מגלים כי איבדנו מידע חשוב מהמחשב, לא משנה אם זה בעקבות מחיקה בטעות או בעקבות קלקול של המחשב, אנחנו צריכים לעזוב את המחשב ולא להמשיך לעבוד בו. כל פעולה נוספת שנעשה על המחשב, עשוי להעמיק ולהחמיר את הבעיה שלנו. אנחנו לא נוכל למצוא אחר כך את החומרים שלנו או שתידרש עבודה הרבה יותר יסודית ויקרה לצורך כך.

קראו גם על תיקון מחשבים של אפל.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת מצלמות אבטחה לעסקים
עסקים רבים נוהגים להתקין בעסק מצלמות אבטחה קבועות, אשר נרכשו מחברה שעוסקת בפתרונות טכנולוגיים מסוג...
קרא עוד »
מרץ 24, 2021
על מזגן מיצובישי שמעתם?
כיום יש לא מעט חברות שונות של מזגנים אשר נפוצות בכל רחבי העולם, בדקו באתר. החברות השכיחות ביותר בארץ...
קרא עוד »
פבר 25, 2020
איך בוחרים עורך דין לתביעת אובדן כושר עבודה
תביעות נכות הן תהליך מורכב. הסיבה לכך היא שקיימים גורמים רבים לקביעה אם נכות זכאית לפיצוי, לרבות כיצד...
קרא עוד »
דצמ 28, 2022