שחזור מידע ממחשב מקינטוש

שחזור מידע ממחשב מקינטוש

כולנו מכירים את התופעה אשר בה ברגע של היסח הדעת מחקנו מידע נחוץ ביותר מהמחשב האישי שלנו. זה גם יכול לקרות במקום העבודה כשאר מדובר במידע רב ערך וחשוב במיוחד עבור מקום העסק.

ישנם מקרים אחרים אשר בהם לא היה כאן יד אדם והמחשב פשוט התקלקל או שהדיסק הקשיח שלו סיים את תפקידו ולקח יחד אתו את כל החומרים היקרים והחשובים. מה אנחנו יכולים לעשות במקרים מן הסוג הזה? האם יש דרך לשחזר את החומרים שנעלמו? האם אנחנו יכולים להעלות מחדש את כל החומר שאבד לנו?

אנשי מקצוע עונים

האמת היא שלא תמיד יהיה פשוט כל כך להעלות שוב חומרים שאנחנו מחקנו במו ידינו. אנחנו הרי אישרנו את ההוראה על מחיקת הקבצים לצמיתות, והמחשב, גולם שכמותו, לא טרח להתרות בפנינו כי מדובר כאן בחומרים חשובים מידי עבורנו וממש לא כדאי לנו לאשר את המחיקה. אך זהו. אנחנו נמצאים בשלב הזה שלאחר המחיקה ואנחנו בהחלט מעוניינים לעשות כל מאמץ על מנת להעלות שוב את החומרים הללו.

אנשי מקצוע מתחום המיחשוב, אתם אנשים שמומחים גם בתיקון מחשב נייד, הם הכתובת שלנו למקרים מן הסוג הזה. הם עובדים באמצעות תוכנות מתקדמות ויעילות ביותר אשר אלו מסוגלים להבטיח לנו כי החומרים שאבדו לנו אכן יצליחו לעלות שוב. זה אמנם ידרוש עבודה של שעות ארוכות, אתם תחוו את מריטת העצבים ואת המתח העצום עד שתקבלו את התשובה לגבי האפשרות של שחזור החומרים, אך כדאי לדעת כי היום אפשר בהחלט לצפות לסוף הטוב. החומרים עשויים איכשהו להימצא והמחשב יקבל את כל החומרים אליו מחדש.

מה עושים לאחר שמאבדים מידע?

חשוב לדעת כי ברגע שאנחנו מגלים כי איבדנו מידע חשוב מהמחשב, לא משנה אם זה בעקבות מחיקה בטעות או בעקבות קלקול של המחשב, אנחנו צריכים לעזוב את המחשב ולא להמשיך לעבוד בו. כל פעולה נוספת שנעשה על המחשב, עשוי להעמיק ולהחמיר את הבעיה שלנו. אנחנו לא נוכל למצוא אחר כך את החומרים שלנו או שתידרש עבודה הרבה יותר יסודית ויקרה לצורך כך.

קראו גם על תיקון מחשבים של אפל.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה זה שיווק בעזרת AI

נהוג להשתמש בשיווק במערכות בינה מלאכותית כדי להבין את התנהגות הלקוחות ולחזות את דפוסי הקנייה העתידיים שלהם. זוהי דרך לשפר אסטרטגיות שיווק על ידי הבנת

קרא עוד »

מערכות אוורור וסינון למפעלים

מספר המפעלים בעולם גדל מ-30 מיליון בשנת 1990 ל-180 מיליון בשנת 2023. גם הדרישה למערכות אוורור וסינון תעשייתיות גדלה. המשמעות היא שהתעשייה עוברת תקופה של

קרא עוד »