בקר סלולרי

בקר סלולרי

אם אתם גרים במושב או עובדים במפעל ודאי יצא לכם לראות שהכניסה והיציאה דורשת לרוב פתיחת שער חשמלי על ידי שיחת טלפון. על אותו שער מותקן בקר סלולרי איכותי שיכול לקבל את השיחה ולהעביר את הפקודה לפתוח או לסגור את השער. בעוד ישנם בקר שבהם עושים שימוש בשלט, הרי שבקרים מתקדמים יותר מופעלים על ידי שיחת טלפון, SMS, אפליקציה ולעתים אפילו אימייל (תלוי ברמה הטכנולוגית של הבקר). כמובן שיש לכך גם יתרונות רבים אחרים.

בקר סלולרי ושער חשמלי לשמירה על הביטחון:

בקר סלולרי הוא בעצם חלק המותקן על השער החשמלי ומפעיל אותו בעת פקודה מרחוק (כמו שאמרנו קודם לכן, בדרך כלל על ידי שיחה, אפליקציה וכד'). עובדה זו מאפשרת לשמור על ביטחון השטח מפורצים, גנבים ואנשים לא רצויים. כך למשל שער חשמלי בכניסה למפעל או אפילו בסיס צבאי, יהווה אולי את הכניסה והיציאה היחידים האפשריים במקום. גם האופן שבו השער נפתח יחסית באיטיות אינו מאפשר בריחות מהירות למסתננים, דבר שהוא גורם מעכב עבור פורצים וגנבים למשל ולכן עשויים שלא לקחת את הסיכון.

אפשרויות מתקדמות:

לבקרים סלולריים שונים יש אפשרויות מתקדמות שונות בהתאם לפיתוח הטכנולוגי שלהם. בקרים מתקדמים למשל יכולים לכלול מסד נתונים של אלפי משתמשים ויותר שיכולים לפתוח/לסגור את השער מהנייד שלהם. כמו כן ניתן להגדיר העברת דיווח ונתונים לגבי כמות הפעמים שהשער נפתח/נסגר. לדוגמה אם מאבטח צריך לסגור את השער האחורי במושב מסוים בשעה 22:00 בלילה ועבר שעה זו ומרכז הבקרה של חברת האבטחה לא קיבל עדכון עדיין שהשער נסגר הרי שיש צורך להתקשר למאבטח במקום ולבדוק את הנושא.

בקר סלולרי לשער הביתי:

הבית שלנו הוא המבצר שלנו. לא רק מבחינת נוחות אלא שכל החיים שלנו נמצאים בבית שלנו ועל כן אנו רוצים לשומר עליו מכל משמר. התקנת בקר סלולרי בשער חשמלי ביתי או בשער כניסה לחנייה משותפת של הבניין יאפשרו לכם לשמור על הפרטיות שלכם, להפחית את הסיכון לפריצות וגניבות וכן גם לנהל את הפתיחה והסגירה של השער בקלות דרך הטלפון שלכם כשאתם בתוך הרכב ומבלי הצורך לזכור לקחת אתכם שלט.

אתם מוזמנים להיכנס לאתר ביזיקום ולהתרשם ממגוון בקרים סלולריים מתקדמים וליצור קשר לייעוץ והכוונה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם ניתן לשמר פטנט מעבר ל-7 שנים?
יש מחלוקת גדולה בעולם האקדמיה יש טעם בפטנטים או לא. מחד מי שמחזיק בפטנט מחזיק בכוח שוק אדיר וזאת עקב...
קרא עוד »
מאי 29, 2019
אוזניות גיימינג
לפני כמה שנים פרסם יאיר לפיד, עוד בתקופה שהוא היה עיתונאי, טור על כך שאנחנו קונים מוצר מסוים ועם הזמן...
קרא עוד »
מרץ 27, 2019
5 סיבות טובות לבנות אתר אינטרנט לעסק שלך
אין כלי טוב יותר לשווק ולקדם את העסק, כמו אתר אינטרנט אשר עולה לרשת וכל אחד יכול להיחשף אליו. אתר תדמית...
קרא עוד »
נוב 18, 2021