פרסום בגוגל או פייסבוק? איזו פלטפורמה מתאימה לי?

פרסום בגוגל

לקראת כל פרסום ניצב בעל העסק מול שאלות רבות. היכן לפרסם? כמה כסף להשקיע? באמצעות איזה איש מקצוע וקידום לבצע את הקמפיין? ועוד כהנה וכהנה. יש כיום מספר רב של אפשרויות ושיטות פרסום מגוונות, מה שיוצר תמיהות והתלבטויות לא מעטות. אחת השאלות המהותיות והמטרידות היא היכן לפרסם – פרסום ממומן בגוגל או בפייסבוק? השאלה הזו מעסיקה בעלי עסקים רבים שמתקשים להחליט מהי הדרך הנכונה להם.

בעל עסק: היכן נמצאים הלקוחות שלך?

את הבדיחה הבאה מסתבר שאתם מכירים: הלך אדם ברחוב בשעת הלילה ונפל לו פריט קטן אך בעל ערך מכיסו. כדי לחפש את החפץ שלו הוא הלך ונעמד תחת פנס רחוב והתחיל לחפש. וכשנשאל על כך ענה: החפץ אמנם נשמט מידי מספר מטרים לאחור, אבל אין לי סיכוי למצוא שם מכיוון שהמקום חשוך… כל בר דעת מבין שגם אם יש תנאים מעולים לחיפוש הוא לא ימצא את החפץ שאבד לו במקום אחד, תחת פנס הרחוב. וההשוואה ברורה – גם אם יש לך הצעות מחיר משתלמות ועוד כמה וכמה סיבות למה לפרסם במקום מסוים. עליך לפני הכול לחשוב ולהגיע למסקנה ברורה: היכן נמצאים הלקוחות שלך? עליך לחפש אותם איפה שהם נמצאים לא איפה שמתאים לך או נוח לפנות אליהם.

לא תמיד קל להכריע בשאלה זו. למען האמת זו עשויה להית התלבטות שגם טובי המוחות בתחום הפרסום יעמלו לפצח אותה. כאשר בהתאם לתחום העיסוק, למיקום, להצעות ולמוצרים, תתקבל החלטה בדבר הפניה והפרסום בפלטפורמה הנכונה והיעילה ביותר. כך שאכן יהיו סיכויים רבים כי הלקוחות הפוטנציאליים יפגשו את הפרסום שלכם ויבינו שיש לכם באמת מה למכור לכם. הם יפנו אליכם ואתם תיהנו ממספר עולה של רכישות.

לסיכום, פרסום נכון כמו באתר https://industrialstrengthsem.com/ הוא פרסום מותאם אישית באופן מדויק. אין פעולה נכונה או לא נכונה, אין צעד מתאים או כזה שאף פעם אינו יעיל. פרסום נכון הוא כזה שנבנה בהתאמה מדויקת לערכים של העסק, לקהל הלקוחות ולהצעות שיש לעסק להציע להם. זה פרסום שיעשה את העבודה!

קראו גם: הקשר בין קידום בגוגל ועיצוב גרפי

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מעבדה לתיקון אייפון
האייפון הוא סמארטפון מאוד פופולרי שקיים כבר שנים רבות. זהו גם אחד הסמארטפונים היקרים ביותר לתיקון. אם...
קרא עוד »
אוק 16, 2022
3 דברים שלא ידעתם על תוכנת פריוריטי
מערכת פריוריטי תורמת רבות בשלל מצבים, ומסייעות לכל העסקים להתפתח ולנהל את העסק טוב יותר. חברת Rotlein...
קרא עוד »
נוב 14, 2020
שיקולים מכריעים לבחירת האופניים המקצועיים האידיאליים
כשזה מגיע לבחירת אופניים מקצועיים, שפע האפשרויות יכול להיות מכריע. כסמכות מוכרת בתחום זה, אני כאן כדי...
קרא עוד »
ינו 29, 2024