מה חשוב לדעת לפני שמקימים חנות וירטואלית

חנות וירטואלית

אחד השלבים החשובים ביותר בהקמת אתר אינטרנט כולל, זה השלב של בניית חנות וירטואלית. כמעט כל בית עסק או בעל מקצוע היום, אשר מקימים אתר לעצמם, דואגים שהוא יכלול גם חנות אשר תאפשר להם למכור מוצרים ושירותים שונים דרך הרשת.

חנות שכזו, גם תמשוך אליה גולשים וגם תגדיל את נפח הלקוחות של העסק, הרי עסק שאין לו חנות וירטואלית, מאלץ את הלקוחות להגיע אל החנות הפיזית או ליצור קשר טלפוני. בעידן בו כמעט לכל עסק יש חנות באינטרנט, הרי שזה מתכון בדוק לאובדן לקוחות ולהפסד כלכלי.

לכן יש חשיבות רבה להקמת חנות וירטואלית בצורה חכמה ומוקפדת כמו אצל AGHAI חברה לבניית אתרים, זאת על מנת לא לפספס שום דבר אשר יכול להשפיע על כניסת הגולשים לחנות והפעולות השונות שהם יבצעו כשהם מבקרים בה.

ראשית, אנחנו צריכים לאפיין את העסק שלנו ואת הלקוחות שלנו. מה אנחנו יכולים לספק דרך החנות וכיצד אנחנו יכולים לעשות את זה, מה הלקוחות שלנו יחפשו כשהם ייכנסו אל החנות. זה נכון לא רק לגבי מוצרים אלא גם לגבי מידע אודות המוצרים. למשל, האם זה רלוונטי לציין בפניהם את המידות והמשקל של המוצר, האם זה רלוונטי לספק את כל המפרט של המוצר, וכן האם יש צורך לכתוב לאילו גילאים זה מתאים. באופן עקרוני, ככל שיש יותר מידע זה יותר טוב, מצד שני, צריך גם להבטיח שאנחנו לא ניתפס במצב שכל מה שאנחנו מספקים, יגרום לגולשים לעזוב את החנות או לקנות אצלנו.

שנית, אנחנו צריכים לבחון כיצד יהיה הכי נכון והכי נוח לגולשים שלנו לקנות את המוצרים. לבנות תרשים זרימה של ממש, אילו שלבים יהיה עליהם לבצע, מהשלב שהם נכנסים לחנות ועד לשלב הסופי. מה יכולים להיות המוקשים וכיצד אנחנו יכולים להתגבר על זה.

שלישית, חשוב לדעת גם כיצד אנחנו פועלים באותו תרשים, קרי, מה עלינו לעשות מהרגע שבו מבצעים את ההזמנה אצלנו באתר ועד לשלב שהלקוח מקבל את המוצר אליו הביתה או לעסק, וכיצד אנחנו מספקים לו שירות, במידה ויש צורך, גם לאחר מכן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
האם גוזיה באמת יכולה להחליף חזייה לחזה גדול?
גוזיה יכולה לספק תמיכה לשדיים גדולים יותר, אך השאלה האם היא יכולה להחליף באופן מלא חזייה רגילה תלויה...
קרא עוד »
אוג 10, 2023
איזו זרוע לטלוויזיה אתם צריכים?
כשאנחנו רוכשים טלוויזיה לבית או לכל מקום אחר, אחת השאלות שאנחנו צריכים לשאול את עצמנו היא, היכן וכיצד...
קרא עוד »
דצמ 10, 2021
מיקרופון מדונה – האם הוא עדיף ממיקרופון חוטי?
רבים הם השואלים האם מיקרופון מדונה מהאתר של שרון רייכטר הוא אכן מוצר חשוב יותר ממיקרופון חוטי. אז...
קרא עוד »
ינו 24, 2022