רעיונות לגאדג'טים שישפרו את יעילות העובדים שלכם

גאדג'טים לשיפור יעילות העובדים

מקום של עבוד הוא כזה שיכול להביא אל תוצאות טובות בכל יום שחלף, או כזה שבו רואים צוות עבודה נטול כל רצון לעשות את העבודה שלהם בצורה יותר טובה. איך יכול בעל של עסק לקדם את מקום העבודה בצורה שתביא אל ביצועים טובים יותר בכל יום של עבודה? הנה כמה רעיונות לכך.

החשיבות של עבודה יעילה

קודם כל זה חשוב מאוד להבין ולהפנים כי ככל שצוות העובדים מספק עבודה ברמה הכי גבוהה כך העסק יוצא מורווח מכך, ועל מנת שצוות יעבוד בצורה יעילה חייבים לנקוט בכמה צעדים שמקדמים את האג'נדה של עסק מוצלח. להעניק משכורת נאה זה בהחלט חשוב, וזה גם נהדר לתת בונוס מיוחד כאשר עובד מפגין יכולות גבוהות משאר העובדים במקום העבודה, אולם יש עוד דרך ליצור סביבת עבודה מהנה ויעילה, ואת זה משיגים על ידי בחירה של גאדג'טים באתר http://www.gsb.co.il שיש להם את היכולת לשפר את איכות העבודה בצורה משמעותית בכל עסק. בכל יום מחדש.

איך משדרגים בכמה רעיונות נהדרים

  • מטען נייד – יש עובדים אשר הזמינות שלהם בעסק היא דבר חשוב מאוד, ועבורם זה מאוד קריטי להיות זמינים כל הזמן. זה קל לעשייה כאשר מדובר בעובד שאר נמצא במשרד או בחנות, אבל זה הרבה יותר מסובך כאשר אותו עובד יוצא בכל פעם אל משימה מתוקף העבודה. מטען נייד שומר על רצף זמינות ועל עבודה יעילה כל הזמן.
  • משחקי חשיבה – עבודה היא כזו אשר במידה מסוימת מצריכה רמה של יצירתיות, וכאשר יושבים כל היום אל מול מסך זה מאוד קשה לעודד את היצירתיות הזו לבוא לידי ביטוי, ונוצרת לה חסימה. את החסימה הזו יכולים לשחרר על ידי ביצוע משימות שבכלל לא קשורות אל המשימות בעבודה, עם כמה משחקים של חשיבה שמחדדים את החשיבה ויכולים ברגעים הללו להביא את הרעיון הגדול הבא.
  • פתקיות מקלדת – כמעט לכל עובד היום יש שורה רבה של משימות שאותן הוא צריך לבצע בכל יום ובכל שעה באופן דחוף יותר דחוף פחות, הצבה של פתקיות על המקלדת מאפשרות שלא לשכוח דבר חשוב כאשר עוברים אל משימה אחרת ולעבור אל הדבר הבא מבלי ששום דבר נשכח.
  • דיסק און קי ממותג – זכרון נייד עם מיתוג העסק עליו הוא רעיון נפלא שכבר שנים משתמשים בו אנשים חכמים. מדובר בגאדג'ט ובמוצר נדרש בכל משרד, אם כן דיסק און קי ממותג טוב לעסק, טוב גם לעובד.
כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פיתוח ראיה ממוחשבת
העולם צועד קדימה בצעדי ענק בעוד הטכנולוגיה הממוחשבת כובשת עוד ועוד תחומים. ראייה ממוחשבת היא תחום...
קרא עוד »
מאי 20, 2022
התקנת אינטרקום לשער כניסה בבית פרטי
חשוב להתקין אינטרקום בשער הכניסה של בית פרטי על מנת להבטיח שלא יהיה מבקר לא רצוי. ישנם שני סוגים של...
קרא עוד »
אפר 20, 2023
תקלות נפוצות במחשבי אפל
המשתמשים במחשבים ניידים צוברים תאוצה בכל העולם. אנשים עובדים מהבית ומבחוץ ומבתי קפה ומקניונים ואף...
קרא עוד »
ספט 25, 2019