החלפת מסך אייפון 7 – אל תחליפו את המסך בכל מקום

החלפת מסך אייפון 7

נפל האייפון 7 ונשבר המסך, זה קורה לכולם. לא תמיד מגן המסך מציל מפני הזעזועים הקשים אותם הטלפון שלנו סופג. פתאום מסך המגע לא עובד באזורים מסוימים ואנחנו לא מצליחים לקרוא טקסטים כמו שצריך, זה מבאס אבל ניתן לתיקון במהירות. עם זאת חשוב לדעת שאין להחליף את המסך בכל מקום. מעבר לכך שאנחנו רוצים שהמכשיר יתפקד כמו שצריך, לא היינו רוצים שבעקבות התיקון יוצרו נזקים עתידיים, לעיתים חמורים יותר מהצורך בהחלפת המסך. בפעם הראשונה שאנחנו נזקקים לשירות מסוג זה, במיוחד אם לא קיבלנו המלצה על מעבדת סלולר ספציפית. קשה לנו למצוא מקום מתאים לתיקון המכשיר.

מה צריך לדעת כשבוחרים מקום להחליף בו מסך לאייפון 7?

כשרוצים לבחור מקום להחליף בו את המסך לאייפון 7 שלנו, חשוב לבדוק כמה דברים. האם מעבדת הטכנולוגיה בה אנו רוצים להחליף את המסך משתמשת בחלקים מקוריים של אפל? אם לא, האם החומרים בה הם משתמשים הם איכותיים ועמידים? האם יש לנו אפשרות לבחור את סוג החלקים? עם התשובה על השאלה הראשונה הייתה כן, זו התחלה טובה. אם המעבדה טוענת שהחומרים איכותיים ניתן לשאול את דגם החלקים ולחפש ביקורות טובות באינטרנט. לפעמים אין לנו זמן לבוא אל מעבדת הסלולר ולהמתין לצורך ביצוע החלפת המסך, במצב כזה מומלץ למצוא מעבדה שמסוגל לבוא לאסוף את המכשיר מהבית\העבודה ולהחזיר לנו אותו בסוף התיקון.

מה קורה אם צריך תיקונים נוספים?

קשה להסתדר בימינו בלי טלפון נייד. במידה ויחד אם נזק המסך קרו למכשיר נזקים נוספים, מומלץ למצוא מקום שמתחייב לתיקון המהיר ביותר. אם לא ניתן לתקן את התקלות באופן מידי כדאי למצוא מקום שנותן אופציה לקבלת טלפון חלופי עד להשלמת התיקון. לעיתים בעקבות נזק למסך נוצרים נזקים נוספים. חפשו מקום שידוע באיכות השירות שלו, מקום שלא מתקן רק את התקלה בגללה הגעתם אלא גם עושה בדיקה מקיפה כדי למנוע ביקור חוזר במעבדה לתיקון מכשירים לאחר זמן קצר כתוצאה מתקלות נוספות.

לעוד מידע בקרו באתר https://sogerpina.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך עובדת חומת אש ולמה זה חובה בכל מחשב?
ישנם שני סוגים של חומות אש עם הגעתו של מחשב חדש: הראשונה, היא חומת האש המובנית של מערכת המחשב הנקראת...
קרא עוד »
נוב 28, 2020
יש מחשבים בעסק? כל הסיבות לדאוג לאבטחת מידע לעסק
כיום לכל עסק קטן או גדול יש מערכת מוחשבת שקיימת בחברה לצורך תיעוד מידע, שמירת נתוננים ובכלל ניהול של...
קרא עוד »
יול 02, 2019
למה צריך תעודת SSL?
כאשר אתה מתקשר עם מישהו דרך רשת לא מאובטחת, אין לך שליטה על מה שעלול לקרות במהלך התקשורת שלך. אתה לא...
קרא עוד »
נוב 14, 2022