תקלות נפוצות במחשבי אפל

תקלות נפוצות במחשבי אפל

המשתמשים במחשבים ניידים צוברים תאוצה בכל העולם. אנשים עובדים מהבית ומבחוץ ומבתי קפה ומקניונים ואף טסים אל מחוץ לארץ כדי לעבוד ולוקחים איתם את המחשב נייד שלהם. אנשים אלא מתייחסים למחשב שלהם בצורה רצינית יותר שכן זהו מקור פרנסתם הכמעט יחיד.

למה חשוב לדעת על תקלות במחשב 

לאנשים המשתמשים במחשבי המק', כדאי לדעת על בעיות ותקלות נפוצות במחשבי אפל: מוצרי מקינטוש מבית אפל, נכון, הם בנויים מחלקי חומרה אולי הכי איכותיים וחזקים שקיימים בשוק המחשבים ובטח באלה הניידים, הטכנולוגיה הידועה של אפל היא מהחזקות, האיכותיות ומהמתקדמות ביותר שיש לעולם המחשבים להציע.

אולי זו גם אחת הסיבות שרבים ממשתמשי מקינטוש לא משקיעים יותר מידי בתחזוקה שוטפת של המק כי מחשבים אלה ידועים כמחשבים חזקים שמסוגלים לתת עבודה גם לאחר שנים.

מהי התקלה הנפוצה של מחשבי המק' 

תקלת טעינת נתונים המוכרת של המק' מתרחשת כאשר אנו רוצים לפתוח דף או להעלות עמוד כלשהו. המחשב טוען וטוען בלי הפסקה עד שבחלק ממחשבי המק המחשב פשוט נכבה ומאתחל עצמו מחדש.

במקרה כזה, יש לבדוק כמה זמן המחשב נמצא אצלכם כי אם מדובר בשנה עד שלוש שנים, כנראה שהבעיה במערכת ההפעלה ואז תצטרכו כנראה לחדשו.

אם המחשב אצלכם 3 שנים יותר והטעינה עושה "משחקים" ולא ממש זזה ורוצה לשתף פעולה, כנראה שהתקלה נמצאת ברכיב מסויים בדיסק הקשיח וככל הנראה יהיה עליכם להחליפו באחר או חדש.

מה עושה את המק' של אפל למחשב כה חזק? |

ניקח לדוגמה על מחשב נייח רגיל ביתי, הזמן שנחכה עד שהוא יתחיל להאט את קצב העבודה שלו יהיה מהיר. אולי עניין של שנה שנתיים. כך גם במחשבי הPC  הרגילים שלא ממש שורדים את קצב העבודה יותר מידי שנים.

מחשבי המק' של אפל הם כבר עולם אחר לגמרי. הם פשוט מטוסי סילון ליד מחשבים אחרים. גם אחרי 5 ו 8 שנים הם נותנים תפוקה מטורפת לקצב עבודה גדול. הסוללה חזקה והמעבד עוצמתי. מנוע המק' בכלל, הוא מהטובים ביותר שיש בעולם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
התקנת קודנים לבית – יתרונות וחסרונות
בשנים עברו, קודנים היו פתרון נדיר יחסית. כיום התמונה שונה ולצד גורמים עסקיים, רבים בוחרים לבצע התקנת...
קרא עוד »
אפר 30, 2022
סובלים מהטרדות טלפוניות? מה הפתרון
אם אתם נאלצים להתמודד עם הטרדות טלפוניות, וזאת על אף בקשות חוזרות ונשנות להפסיק, תוכלו לשקול את...
קרא עוד »
אוג 18, 2020
012 מובייל – האם הם עדיין רלוונטים בזירת התקשורת
שוק התקשורת בארץ מתאפיין ברמת תחרותיות גבוהה, וחברות רבות מתחרות על תשומת לבם וכספם של הצרכנים...
קרא עוד »
יול 21, 2019