תקלות נפוצות במחשבי אפל

תקלות נפוצות במחשבי אפל

המשתמשים במחשבים ניידים צוברים תאוצה בכל העולם. אנשים עובדים מהבית ומבחוץ ומבתי קפה ומקניונים ואף טסים אל מחוץ לארץ כדי לעבוד ולוקחים איתם את המחשב נייד שלהם. אנשים אלא מתייחסים למחשב שלהם בצורה רצינית יותר שכן זהו מקור פרנסתם הכמעט יחיד.

למה חשוב לדעת על תקלות במחשב 

לאנשים המשתמשים במחשבי המק', כדאי לדעת על בעיות ותקלות נפוצות במחשבי אפל: מוצרי מקינטוש מבית אפל, נכון, הם בנויים מחלקי חומרה אולי הכי איכותיים וחזקים שקיימים בשוק המחשבים ובטח באלה הניידים, הטכנולוגיה הידועה של אפל היא מהחזקות, האיכותיות ומהמתקדמות ביותר שיש לעולם המחשבים להציע.

אולי זו גם אחת הסיבות שרבים ממשתמשי מקינטוש לא משקיעים יותר מידי בתחזוקה שוטפת של המק כי מחשבים אלה ידועים כמחשבים חזקים שמסוגלים לתת עבודה גם לאחר שנים.

מהי התקלה הנפוצה של מחשבי המק' 

תקלת טעינת נתונים המוכרת של המק' מתרחשת כאשר אנו רוצים לפתוח דף או להעלות עמוד כלשהו. המחשב טוען וטוען בלי הפסקה עד שבחלק ממחשבי המק המחשב פשוט נכבה ומאתחל עצמו מחדש.

במקרה כזה, יש לבדוק כמה זמן המחשב נמצא אצלכם כי אם מדובר בשנה עד שלוש שנים, כנראה שהבעיה במערכת ההפעלה ואז תצטרכו כנראה לחדשו.

אם המחשב אצלכם 3 שנים יותר והטעינה עושה "משחקים" ולא ממש זזה ורוצה לשתף פעולה, כנראה שהתקלה נמצאת ברכיב מסויים בדיסק הקשיח וככל הנראה יהיה עליכם להחליפו באחר או חדש.

מה עושה את המק' של אפל למחשב כה חזק? |

ניקח לדוגמה על מחשב נייח רגיל ביתי, הזמן שנחכה עד שהוא יתחיל להאט את קצב העבודה שלו יהיה מהיר. אולי עניין של שנה שנתיים. כך גם במחשבי הPC  הרגילים שלא ממש שורדים את קצב העבודה יותר מידי שנים.

מחשבי המק' של אפל הם כבר עולם אחר לגמרי. הם פשוט מטוסי סילון ליד מחשבים אחרים. גם אחרי 5 ו 8 שנים הם נותנים תפוקה מטורפת לקצב עבודה גדול. הסוללה חזקה והמעבד עוצמתי. מנוע המק' בכלל, הוא מהטובים ביותר שיש בעולם.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מתי צריך לבצע איחוד אשראי

אם נקלעתם למצב של ריבוי הלוואות והתחייבויות, אתם בוודאי שמים לב כי ההוצאה החודשית על ההלוואות וההתחייבויות ממש כבדה עליכם מדי חודש בחודשו. לכן כדאי

קרא עוד »

טונרים

היום ניתן למצוא בשוק שני סוגים מרכזיים של מדפסות- מדפסות לייזר ומדפסות המשתמשות בטכנולוגיה של הזרקת דיו. חשוב להבין כי לכל אחד מסוגי המדפסות האלו

קרא עוד »