החשיבות בשירותי ענן לארגונים

שירותי ענן לארגונים

על פי מגזין פורבס כ- 84 אחוזים מהארגונים אינם מנצלים את ההתקדמות הטכנולוגית כפי שהיו יכולים וכתוצאה מכך מפסידים כסף וזמן יקר. בעבר, לצורך העברת מסרים ופעולות רבות נוספות היה צורך ממשי בקיום ישיבות ושיחות טלפון אישיות באופן תכוף. היום ניתן לנצל את אלמנטים אלו רק מתי שהינם באמת הכרחיים וזאת בזכות שירותי הענן.

כיצד שירותי ענן יכולים להועיל לארגונים

ישנם מגוון רחב של שירותי ענן  כמו ניהול מדיה lms ועוד בהם ארגונים יכולים להיעזר ובמאמר זה אוכל לציין רק כמה. אחד משירותי הענן היעילים יותר בעבור ארגונים הינו פורטל ארגוני. פורטל ארגוני הינו מערכת שיושבת בענן המכילה את כל המידע הרלוונטי לו יזדקקו עובדי החברה ובנוסף גם גישה לאתרי האינטרנט של החברה, כתובות אימייל ועוד. יש לציין שבמערכת זו ניתן לשמור גם מידע המסווג ולהעניק גישה אליו רק לחלק מצומצם מעובדי ומנהלי החברה. על ידי שימוש במערכת זו ניתן להעביר מידע על משימות באופן מהיר באמצעות דחיפת הודעות מהירה לכל משתמשי המערכת, ניתן לעודד את העובדים לעבוד ביחד בצוותים על משימות משותפות ולעדכן את התקדמותם במערכת (ובצורה זו ניתן גם לעקוב בלחיצת כפתור אחר התקדמות העובדים) ועוד. בנוסף, ישנה גם אפשרות להעניק גישה לגורמים חיצוניים כמו לקוחות או משתפי פעולה לחלקים מסוימים מהפורטל הארגוני.

שירות ענן נפוץ נוסף שאפשר למצוא אצל http://cloudcom.co.il/ הינו מערכת CRM. מערכת זו הינה מערכת למעקב אחר לידים ולקוחות החברה. בעזרת שימוש במערכת זו יכול צוות המכירות לנהל מעקב יעיל וצוותי אחר ההתקדמות בעבודה עם הלקוחות וכך ידעו מתי התבצעה שיחת הטלפון האחרונה ללקוח, מה מצבו ואת כל שאר המידע הרלוונטי.

בגלל ההתממשקות הקלה

אחד היתרונות הגדולים של שירותי ענן ומכל הסוגים הינו העובדה שהם מתממשקים בקלות יחסית אחד עם השני. כך שבמידה ויש לכם צורך להעביר ממערכת הדיוור שלכם את הלידים ברגע שהם נכנסים למערכת ה-CRM זה מתאפשר ללא לחיצת כפתור ובמקרה ומדובר במערכות ללא אפשרות חיבור ישנן מערכות שמתמחות בחיבור בין מערכות כאלו. בנוסף, לרוב שירותי הענן יאפשרו גיבוי מהיר וקל בענן.

קראו גם על

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות – כמה הן מזיקות?
סיגריה אלקטרונית היא מכשיר אידוי אלקטרוני המשמש לצריכה של ניקוטין או חומרים פעילים אחרים. ניתן למצוא...
קרא עוד »
דצמ 16, 2021
מהי תוכנית סקראץ ואיך היא יכולה לתרום לילד שלי
אנו חיים בעידן טכנולוגי הכולל התפתחויות מהירות וחסרות תקדים בתולדות האנושות. מגמה זו התחזקה בתחילת...
קרא עוד »
דצמ 26, 2018
מה ההבדל בין QA אוטומציה לידני
חושבים ללמוד QA ותוהים מה זה אוטומציה ומה ההבדל בין אוטומציה לידני? ובכן, כאשר מדובר על QA ישנן מספר...
קרא עוד »
אוק 10, 2020