מקרר חלבייה למעדניות

מקרר הוא מוצר שימושי מאוד למעדניות או מסעדות. ניתן להשתמש בו לאחסון מזון, כמו גם להגשתו.

מקרר חלבייה למעדניות הוא לא מכונה שתכין לך אוכל. זהו מכשיר שישמור על טריות ובטיחות המזון, כך שלא תצטרכו לדאוג לגבי טמפרטורת המזון. ניתן להשתמש במקרר גם במסעדות כדי לשמור על טריות המוצרים שלהם ובטוחים מפני זיהום.

ברמנים משתמשים במכשירים אלה כדי לאחסן את המרכיבים שלהם ולשמור אותם טריים. הם משמשים גם במטבח לאחסון וחימום מזון בזמן הבישול.

המאמר נועד לסייע לבעלי ומנהלי מסעדות לבחור את המקרר המתאים למסעדות שלהם.

מקרר למסעדה, איך לבחור נכון? 

השאלה הנפוצה ביותר היא: מדוע חשוב לבחור מקרר? רוב המסעדות משתמשות בקירור שעוזר לשמר את טריות המזון. ניתן להשיג זאת באמצעות מוצרים וטכנולוגיות שונות שכולם פועלים בדרכים דומות. לכל המוצרים הללו ולטכנולוגיה הדיגיטלית יש את היתרונות שלהם, אבל יש כמה הבדלים ביניהם. על מנת לבחור נכון למסעדה שלכם, עליכם להחליט תחילה איזה סוג אוכל אתם מגישים או מכינים, כמה זמן אתם מצפים שהלקוחות שלכם ישבו במסעדה לפני הזמנת מנה וכמה כסף אתם מצפים לכל ארוחה. בחירת המקרר המתאים למסעדה שלך תלויה בסוג האוכל שאתה מגיש וכמה כסף אתה רוצה להוציא לארוחה. 

בחירת המקפיא המתאים למסעדה שלך 

ישנם שלושה סוגים בסיסיים של מקפיאים בשימוש כיום: מקרר מסחרי, מקרר מזון נייד או יחידת אחסון. המקרר הכרחי מכיוון שהוא יכול לשמור מזון בטמפרטורות המונעות קלקול ללא צורך ברכישת מקררים. בעת בחירת מקרר, שקול את הצרכים שלך כמו גם גורמים כמו גודל וטווח טמפרטורות. זכור את הדרישות הבאות בעת בחירת מקרר מתאים למסעדה שלך. כך האוכל שתגישו יהיה תמיד במיטבו.

לקטלוג המקררים של לוגיקור >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ זוגי בראשון לציון
כל זוג בתחילת דרכו וגם בהמשך שואף שהזוגיות שלו תהיה מוצלחת ושהם תמיד יאהבו אחד את השנייה ויחיו חיים...
קרא עוד »
דצמ 10, 2022
כתיבה סמינריונית – המדריך המלא
אחת הסיבות העיקריות שבגינן סטודנטים חוששים מעבודה סמינריונית היא החלק של הכתיבה. במהלך העבודה יתבקש...
קרא עוד »
ספט 12, 2021
טכנאי מחשבים – כיצד בוחרים טכנאי בצורה נכונה
אין ספק שאחד המכשירים החשובים ביותר עבורנו, באופן אישי ומקצועי, הוא המחשב בו אנחנו משתמשים. בעוד...
קרא עוד »
ספט 13, 2021