אפל או אנדרואיד – מה יותר כדאי?

בעבר, הסמארטפונים שימשו בעיקר כמכשיר לתקשורת, בידור ומידע. עם זאת, בשנים האחרונות, משתמשים החלו להשתמש בהם למטרות אחרות כמו פרודוקטיביות, גלישה באינטרנט ואפילו משחקים. זה הוביל לעלייה של מערכות הפעלה שונות, שנשלטות כיום על ידי שתי מערכות הפעלה עיקריות: iOS של אייפון ואנדרואיד של גלקסי.

אפל ואנדרואיד הם שניים ממותגי הסמארטפונים הפופולריים בעולם. הם שונים מאוד זה מזה במובנים רבים. אבל לשניהם יש כמה דברים משותפים שהופכים אותם לבחירה מצוינת עבור המשתמשים.

 

אז מה עדיף?

שתי מערכות ההפעלה דומות מאוד אך ההבדלים ביניהן עצומים. יש אנשים שאומרים שהם מעדיפים להשתמש במוצרי אפל על פני אנדרואיד בגלל העיצוב והתכונות המעולות שלהם. עם זאת, יש כאלה שטוענים שהם מעדיפים סמארטפונים אנדרואיד בגלל הביצועים והשימושיות הטובים יותר שלהם.

העלייה בפופולריות של סמארטפונים וטאבלטים הייתה ברכה לתעשיית האפליקציות לנייד. עם עלייתם של מכשירי אנדרואיד, מערכת ההפעלה iOS של אפל הפכה פחות פופולרית.

מכשירי אנדרואיד הופכים פופולריים יותר בקרב צעירים מכיוון שהם זולים יותר לקנייה וקלים לשימוש. זה מוביל לירידה בשימוש ב-iOS בקרב אנשים מבוגרים כמו גם בקרב עסקים התלויים במחשבים אישיים לצורך עבודתם. הדומיננטיות של אפל על מתחרותיה נובעת מהעובדה שהיא מציעה חווית משתמש מעולה במוצרים שלה, אך משתמשי אנדרואיד משתמשים בפלטפורמה של גוגל מכיוון שהיא נוחה יותר ומאפשרת להם להריץ מספר אפליקציות בו זמנית מבלי לעבור ביניהן לעיתים קרובות או יש לאפליקציה אחת שתתפוס את כל המקום במכשיר שלהם.

לאפל יש מוניטין של חדשנות, כשהמוצרים שלה יוצאים עם תכונות חדשות מדי שנה. אך אנדרואיד ידועה כ"מלאי" יותר מאפל, מה שאומר שהיא יוצאת עם הרבה תוכנות מותקנות מראש. זו הסיבה שאנשים בוחרים להשתמש באנדרואיד במקום באייפון של אפל.

קנו עכשיו בסלקום שופ >>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קניית עוקבים באינסטגרם – הזניקו את העסק שלכם קדימה
המאמר באדיבות https://www.youhoo.co.il כיום ניתן למצוא באינסטגרם שלל סרטונים ותכנים המציגים את חיי הזוהר של...
קרא עוד »
פבר 14, 2022
סובלים מהטרדות טלפוניות? מה הפתרון
אם אתם נאלצים להתמודד עם הטרדות טלפוניות, וזאת על אף בקשות חוזרות ונשנות להפסיק, תוכלו לשקול את...
קרא עוד »
אוג 18, 2020
כך תצליחו בשיווק בפייסבוק
המפתח העיקרי להצלחה בשיווק בפייסבוק היא החיבור לקהל שלכם. הסיבה שהתחלנו את המאמר הזה כבר במשפט שהוא...
קרא עוד »
ינו 08, 2020