מה ההבדל בין QA אוטומציה לידני

מה ההבדל בין QA אוטומציה לידני

חושבים ללמוד QA ותוהים מה זה אוטומציה ומה ההבדל בין אוטומציה לידני? ובכן, כאשר מדובר על QA ישנן מספר דרגות של איכות בדיקת תוכנה ורמת המענה שמסופק. כך בעצם בדיקת ידנית נקראת קופסה לבנה והיא נחשבת לרמה הגבוהה ביותר. על מנת לבצעה צריך להיות בעל יעד נרחב בתכנות ולבצע את בדיקת הקוד על ידי בחינה ישירה שלו.

 

לעומת זאת, אוטומציה משמעה היעזרות בתוכנות שמבצעות בדיקת קוד. התוכנות הללו מספקות פתרונות עד רמה מסוימת והן לא תהיינה אופטימליות כאשר מדובר על מוצרים בסדר גודל רחב. בעצם רק צריך לתפעל את התוכנה וכך מתבצעת בדיקת התוכנה.

 

להחליט מה מתאים לכם – סוג בדיקת תוכנה

 

כפי שניתן להבין ישנם סוגים שונים של בדיקת תוכנה. כל אחד יתאים בסיטואציות שונות. בכל אופן, מצדכם יהיה מוטב להחליט בכל הנוגע לאפיק שיתאים וידבר בדיוק אליכם. אם תתעסקו בביצוע QA ידני סביר להניח שתוכלו להשיג שכר חודשי נאה יותר ביחס לאוטומציה.

 

בכל אופן, אין מדובר בהשקעה יוצאת דופן כל עוד מדובר על לימוד בדיקת תוכנה ידנית. רק תצטרכו לגשת אל מקום שיודע להציע קורסים איכותיים ויוכל ללמד אתכם את כל הידע הנדרש בתכנות ובפרקטיקות שנוגעות לבדיקת תוכנה – ראו דוגמה למקום מתאים לכך באתר https://QAMasters.co.il/.

 

איכות הקורס אליו ניגשים

 

על מנת שתוכלו להיות בטוחים שתמצאו עבודה יהיה כדאי לכם לוודא כי אתם ניגשים אל קורס אשר יהיה איכותי ככל הניתן וזאת כאשר הוא כבר קיבל חוות דעת חיוביות רבות. 

 

קורס מסוג זה יוכל להיות בעל התועלת הרבה ביותר בעבור העתיד המקצועי שלכם וללא ספק יהיה שווה את ההשקעה הכספית. אז תוודאו כי אינכם מתפשרים על כך וזאת כאשר אתם בוחרים בקורס הנכון לכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הגיע הזמן שגם לכם יהיה אופיס עם רישיון חוקי
לעבוד עם תוכנות באופן לא חוקי? אין ספק שיש לזה הרבה חסרונות. אם אתם עושים שימוש  באופיס, כמו מרבית...
קרא עוד »
דצמ 21, 2021
יש מחשבים בעסק? כל הסיבות לדאוג לאבטחת מידע לעסק
כיום לכל עסק קטן או גדול יש מערכת מוחשבת שקיימת בחברה לצורך תיעוד מידע, שמירת נתוננים ובכלל ניהול של...
קרא עוד »
יול 02, 2019
אחסון אתר וורדפרס
וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן (CMS) הפופולריות ביותר עבור בעלי אתרים. הוא נמצא בשימוש על ידי...
קרא עוד »
נוב 05, 2022