בואו להכיר את אנרגטיקה – הנדסה כללית ומערכות חום

הנדסה כללית ומערכות חום

על חברת אנרגטיקה שמעתם? האם פגשתם את המוצרים שלנו? בואו והכירו את החברה שעוסקת בתחום הנדסה כללית ומספקת פתרונות מתקדמים עבור מערכות חום. החברה נוסדה לפני כמעט חמישים שנה מתוך מטרה להביא לארץ טכנולוגיות מתקדמות בתחום האנרגיה. כבר בראשית הדרך הציבה החברה לעצמה מטרה להתמקד במוצרים מתקדמים ביותר שיש להם יכולת להפיק ביצועים מעולים. מוצרים כאלו שאכן מביאים עימם תרומה משמעותית ללקוחות. מאז ועד היום צעדה החברה כברת דרך עצומה והיא מביאה כיום את הטכנולוגיה העכשווית ואת המוצרים המתקדמים ביותר בתחום דודי השמן.

מה כולל השירות של החברה?

החברה שמה לעצמה מטרה לספק ללקוחות מענה מושלם. מה זה כולל?

  • תכנון – שלב זה נועד לבחון את הצורך של הלקוח ואת תנאי השטח שעומדים לרשותו. ועל פי הממצאים הללו להתאים לו את המוצר או את המערכת הנכונה והיעילה ביותר עבורו.
  • אספקה – החברה מחזיקה ברשותה מגוון מוצרים מתקדמים ואיכותיים והיא זו שמספקת ללקוח את המוצר באופן יעיל ומהיר.
  • ביצוע וליווי צמוד – כדי להיות בטוחים שהלקוח קיבל לידיו את המוצר הרצוי והמוצר אכן מבצע את העבודה כנדרש וכמצופה, מספקת החברה ליווי טכני שעוקב אחר ההתקנה והשימושים במוצר.

קידמה לשירות הלקוחות

החברה מתקדמת בכל עת וחותרת לספק ללקוחות מענה עכשווי ויעיל ביותר. לכל לקוח תותאם האפליקציה המתאימה שתוכל לאפשר לו שימוש מועיל ומותאם לצרכיו בדיוק. החברה מייצגת כיום את היצרנים המובילים בעולם בתחומי השמן החם, המכבשים התעשייתיים, הקיטור, המבערים ומערכות בקרה מתקדמות.

הניסיון שלנו לשירות הלקוחות

במהלך שנות הפעילות שלנו צברנו ידע רב והמון ניסיון. הללו באים לידי ביטוי בכל מוצר ושירות שאנחנו מספקים ללקוחות שלנו. יש לציין כי החברה שלנו מספקת אחוזים רבים מכלל דודי השמן החם שקיימים בארץ. נתון זה מגלה כי הלקוחות שלנו שבעי רצון ממענה הולם ומשירות מעולה לכל אורך הדרך.

מענה מהיר ויעיל

כל לקוח שפונה אלינו מקבל מענה מהיר במיוחד. חשוב לנו לענות על כל פניה ולספק הצעת מחיר מהירה. בהמשך יקבל הלקוח אספקה מהירה ושירות זמין לכל אורך הדרך.

לעוד מידע בקרו באתר http://www.energetica.co.il/

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
על עיצוב UI UX ומה שמסביב
עיצוב אתרים הוא תחום פורח ומשגשג מאוד. ככל שיש יותר אתרים ואפליקציות שמתפתחים אותם, כך נעשות ידיהם של...
קרא עוד »
אוק 06, 2019
הכנות לקראת עובד חדש בחברה
על מנת למצוא עובדים חדשים, מגייסים ומנהלי גיוס צריכים לדעת להעריך את כישוריהם של המועמדים. אחת הדרכים...
קרא עוד »
יול 05, 2022
מעבדת LEM – עושים בדיקה מול מעבדה פרטית
אתם לא תמיד חייבים לעשות את הבדיקה הרפואית שלכם דרך קופת החולים או בית החולים שלכם. במקרים רבים...
קרא עוד »
דצמ 14, 2021