כך תצליחו בשיווק בפייסבוק

קידום אתרים-פייסבוק

המפתח העיקרי להצלחה בשיווק בפייסבוק היא החיבור לקהל שלכם. הסיבה שהתחלנו את המאמר הזה כבר במשפט שהוא השורה התחתונה שלו – היא כדי שכל מה שתקראו כעת במאמר יהיה עם קו מחשבה נכון לפרסום נכון ויעיל בפייסבוק. הצלחה בשיווק בפייסבוק נמדדת ביכולת שלכם לחבר את הקהל אליכם ואל העסק שלכם, להשפיע על הקהל בצורה כזו שתשפר להם את החיים בעזרת המוצרים והשירותים שלכם ולגרום להם להפוך ללקוחות שלכם. 

שלב 1 – הקימו דף עסקי:

הקמת אתרים כמו הדף העסקי שלכם צריכה להיות השלב הראשון לשיווק נכון בפייסבוק. יש אנשים שמנסים לשווק את העסק דרך המשתמש הפרטי שלהם. ובכן אפשר להשתמש בפרופיל הפרטי לצורך קידום העסק אך הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות דף עסקי של העסק (גם אם העסק הוא אתם) ובו לכלול את הפרסומים הקשורים בעסק ופרסום המוצרים והשירותים שלכם. הדף העסקי הוא גם תשתית נוחה יותר לקידום העסק שלכם במערכת הפרסום הממומן של פייסבוק ובאפשרות להטמיע את העמוד באתר חיצוני וכו'.

שלב 2 – הזינו אותו בתוכן:

זוכרים שאמרנו לכם בתחילת המאמר שכדי להצליח בשיווק בפייסבוק צריך להתחבר אל האנשים ולחבר אותם אל העסק? אז הדרך לשם היא על ידי תוכן טוב ובעל ערך. פרסמו בעמוד שלכם טיפים, תמונות, סרטונים ותכנים טובים שיספקו ערך אמיתי לגולשים שלכם. על ידי כך תוכלו לגרום להם להבין שאתם אנשי מקצוע מצוינים שיודעים מה אתם עושים ואומרים. כמו כן הם ירצו לחזור אל העמוד ולהמשיך לעקוב אחריכם ואחרי הפוסטים שלכם. אחת לכמה ימים הם ייחשפו גם לפוסט מכירתי. ככל שתתקדמו ברמת הקרבה והיחסים עם הלקוחות תוכלו להשתמש ביותר פוסטים לפרסום וקידום אורגני של השירותים והמוצרים שלכם כאשר אתם מנוסים יותר ומספקים ערך על הדרך.

שלב 3 – התחילו לפרסם:

כעת יישאר לכם שלב הפרסום. באמצעות מערכת הפרסום הממומנת של פייסבוק תוכלו לפלח את קהל היעד שאתם רוצים להגיע אליו ולפרסם במהירות את העמוד שלכם בתמורה לכסף. כמו כן תוכלו להשתמש בדרכים חינמיות שונות לפרסום העמוד שלכם כמו הוספה של חברים מקבוצות דיון בתחום שלכם, כמו השתתפות באותן קבוצות דיון, החלפת לייקים בקבוצות ייעודיות, הטמעת העמוד העסקי באתר שלכם והנגשה מהירה שלו ללייקים מהירים דרך האתר ועוד. לפרטים ומידע נוסף אנא בקרו באתר KillerMedia.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פיתוח מוצרים
אין ספק שגם לכם עולה רעיון פה ושם ואתם מתים לקחת אותו ולפתח אותו כמו גדולים. טוב, זה יפה והכל אבל מי...
קרא עוד »
אפר 30, 2022
5 סיבות טובות לבנות אתר אינטרנט לעסק שלך
אין כלי טוב יותר לשווק ולקדם את העסק, כמו אתר אינטרנט אשר עולה לרשת וכל אחד יכול להיחשף אליו. אתר תדמית...
קרא עוד »
נוב 18, 2021
תוכנת שחזור קבצים – 5 טיפים לשחזור מוצלח
האם קבצים חשובים נעלמו לכם מהמחשב? האם אתם בטוחים שאין דרך לבצע שחזור מידע? ובכן, ישנן חדשות טובות!...
קרא עוד »
יול 04, 2021