מערכות הגברה – טיפים

אתם מתכננים להרים אירוע יוקרתי. אתם משקיעים מאמץ וכסף, כדי שהאירוע יקבל את הכבוד המתאים לו. הערב ירד, והאירוע התחיל. המקום מואר וחגיגי, ומשדר יוקרה ועוצמה. אתם די מרוצים, שכן הכול נראה מושלם. ואז מתחילה המוזיקה לנגן, ואתם מבחינים שזה לא זה. אמנם בחרתם במוסיקה איכותית, אך משהו באיכות הצלילים כבד וצורם. בעת הריקודים, זה ניכר עוד יותר. האיכות הצלילים הירודה משפיעה על חדוות הרוקדים. אתם מנסים לראות מה ניתן לעשות, אך זה מאוחר מדי, מערכת ההגברה פשוט לא מספיק איכותית..

אז מה כדאי לעשות, כדי להימנע ממקרה כזה?

1 תדאגו לאיכות

שווה להשקיע זמן וכסף, באיכותה של מערכת ההגברה. ככל שהמערכת תהיה איכותית יותר – כך הצלילים יהיו מדויקים ונקיים יותר. רכשו או השכירו רק מחברה אמינה ומקצועית. כך תהיו בטוחים לגבי טיב המוצר, וגם תוכלו לקבל את המידע מקצועי שתצטרכו.

2 תוודאו שהמערכת מתאימה

תדאגו שהמערכת שלכם תתאים לתנאי השטח: מערכת חלשה מהנצרך, תפגע באיכות הסאונד, ואילו מערכת חזקה מנצרך, תפגע בכיס שלכם ללא צורך. שימו לב, טבע הסאונד לעלות כלפי מעלה, ולא להתפשט לצדדים. לכן לאירוע פתוח, תבקשו מערכת מתאימה, כזאת שתשמיע צליל אחיד, בכל פינות המקום.

3. תנסו אותה 

מומלץ לפני אירוע, לנסות את מערכת ההגברה. כך תוודאו שהמערכת תקינה, וגם תוכלו לכוון ולתאם את ההגדרות למצבים מיוחדים, כמו להופעה חיה, להקרנת קליפ, או להשמעת סגנון מוזיקאלי מסוים. תשתמשו לצורך כך, באיש המקצוע שלכם.

  1. התכוננו לכל תקלה

גם אם התכוננתם כהלכה, קחו בחשבון שיתכן ויהיו תקלות. הגנרטור יכול לקרוס, המערכת יכולה להתקלקל. תדאגו שיהיה אתכם במהלך האירוע איש מקצוע, שייתן מענה מיידי לכל בעיה. כמובן שמומלץ לשמור בצד ציוד נוסף כגיבוי.

5. תדאגו לשינוע

בסוף האירוע, תחכה לכם משימה, לשנע בבטחה את מערכת הגברה לחנות שלה. צריך לזכור, שיש תנאים מיוחדים, לאופן השינוע של המערכת היקרה והכבדה. כדי להימנע מטרדה ובזבוז כסף, קחו את זה בחשבון מראש, ותדאגו מבעוד מועד לעניין זה.

לפרטים נוספים בקרו באתרינו: 

http://ms2000.co.il/

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מעבר לפלטפורמות מסחר אלקטרוני: חלופות חדשניות לבניית אתרי מכירות
הנוף הדיגיטלי מציע שפע של הזדמנויות לעסקים לחצוב שטח משלהם, במיוחד כשמדובר בהקמת אתרי מכירות. בעוד...
קרא עוד »
ספט 01, 2023
תובנות חיוניות על ריהוט מעשי: מה כדאי לדעת לפני שתבחר
כשזה מגיע לריהוט חלל, החיפוש אחר פרקטיות מוביל אותנו לא פעם למסע של גילוי ובחירה. ריהוט מעשי אינו רק...
קרא עוד »
אפר 13, 2024
איך עובד הפיתוח של כביש שמטעין את הרכב בזמן נסיעה ?
גם אתם ראיתם את הכתבה ששיגעה את ישראל בסוף 2018 על הפיתוח הישראלי המקדם הקמת כביש מטעין לרכבים חשמליים?...
קרא עוד »
אוק 16, 2019