צינורות פח עגולים לאוורור – למה לשים לב

אצלנו בסלילוק אנו יודעים הרבה על עבודות צנרת מסחריות. בין תכנון עבודות ופרויקטים של מערכות צינורות וחומרים, מומחי הפח שלנו מציעים את המידע הטוב ביותר ומבצעים את העבודה האיכותית ביותר בצינורות פח מסחרי, כולל תעלות ספירליות עגולים. אספנו לפניכם כמה דגשים עליהם יש לשים לב בבחירת החומר המתאים לביצוע אצליכם וסוג הצינור ולמה אנו ממליצים על צינורות פח עגולים לאוורור:

 

חומר הייצור

צינורות עגולים לשימושים שונים מיוצרים ממגוון חומרים למשל מפלדה מגולוונת ומדי פעם מאלומיניום. אם לא משתמשים בפח, צינורות עגולים יכולים להיות אפילו מפיברגלס או מורכבים מפלסטיק וחוט גמיש.

 

אורך ייצור הצינור

תעלות עגולות משמשות בתדירות גבוהה יותר ויכולות להיות בכל אורך, אך החיתוך הנפוץ ביותר הוא 20 מטר על מנת ללהתאים למשאית רגילה. ניתן לחבר את התעלות בשילוב מפרקי החלקה או בשיטות חיבור אוגן לאגן, בהתאם לדרישות הביצועים הנוספות.

 

לעומת זאת מהו צינור מלבני?

לתעלה מלבנית יש כ 32 אחוז יותר מתכת, ועולה יותר בבידוד, תחזוקה ועבודת התקנה. הם יכולים גם להיות עשויים לוח פיברגלס.

 

ומה לגבי דליפות אתם שואלים?

על פי מחקרים רבים שנערכו במכונים ומעבדות מחקר, "צינור ספירלה עגול דולף פחות מתעלה מלבנית בגלל היעדר מפרקי אורך ובדרך כלל יש פחות מפרקים רוחביים כאשר הם פועלים בקטעי צינור ארוכים וישרים."

עם זאת, בעלי בניינים מסחריים צריכים להימנע מבקשת או החלת איטום על תעלות ספירלה מכיוון שזה יכול לגרום לסגירת תפר לקויה ולבקרה פחות משביעת רצון אם הדבר נעשה בצורה לא נכונה.

 

הבדלי רעש הנגרמים מבחירת צינורות מסוגים שונים

תעלה עגולה, בעלת מאפייני ירידת לחץ נמוכים וטובים יותר המפחיתים את מהירות המאוורר, היא גם נוקשה יותר מאשר צינור מלבני. זה מקטין את אפקט התוף מרטט תעלות בהשוואה לצינור מלבני, שיכול להעביר רעש מוגזם אם אינו נתמך כראוי.

 

הבדלים ביכולת הבידוד

בהשוואה לצינורות מלבניים, עבודות תעלת ספירלה נוקשות וקלות יותר לבידוד. עם זאת, יש לבודד אותו מבחוץ, וזה קשה יותר ויקר יותר. מכיוון שניתן לבודד עבודות תעלות מלבניות בפנים, הבניין המסחרי שלך יהיה חם יותר כשתזדקק לו ביותר.

אל תהססו לפנות למומחים שלנו על מנת לקבל ייעוץ ומידע נוסף בנושא. התקשרו כבר עכשיו.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת מצלמות אבטחה לעסקים
עסקים רבים נוהגים להתקין בעסק מצלמות אבטחה קבועות, אשר נרכשו מחברה שעוסקת בפתרונות טכנולוגיים מסוג...
קרא עוד »
מרץ 24, 2021
טונרים
היום ניתן למצוא בשוק שני סוגים מרכזיים של מדפסות- מדפסות לייזר ומדפסות המשתמשות בטכנולוגיה של הזרקת...
קרא עוד »
ספט 13, 2020
קניית עוקבים באינסטגרם – הזניקו את העסק שלכם קדימה
המאמר באדיבות https://www.youhoo.co.il כיום ניתן למצוא באינסטגרם שלל סרטונים ותכנים המציגים את חיי הזוהר של...
קרא עוד »
פבר 14, 2022