5 דברים שלא ידעתם על גיבוי בענן

גיבוי בענן

בעולם של היום עסקים רבים כבר עברו למחשוב ענן שמאפשר להם לגשת מכל מקום בנוחות ובקלות לקבצים, לדוא"ל, לסנכרן מידע עם כלל העובדים, ולקבל תמונת מצב של זמינות העובדים. הצד השני של המטבע במקרה הזה הוא הגיבוי. אתם צריכים שיהיה לכם שירות גיבוי בענן של כלל האינפורמציה והדברים החשובים והרגישים שבארגון. יש מידע רגיש שגם חייב להיות מוצפן ומאובטח וחשוב מאוד להפעיל מערכות גיבוי שיאפשרו לכם לגשת למידע במקרה שבו תותקפו במתקפת סייבר, או שתקלה כלשהי תביא למחיקת המידע הקיים. מידע רגיש של לקוחות, מודיעין עסקי, ואינפורמציה נוספה הם פרטי מידע יקרי ערך שאתם לא רוצים לאבד.

בצעו השוואת מחירי גיבוי בענן >>>

רשימת היתרונות של גיבוי בענן

גיבוי יומיומי – קיים גיבוי בענן יומיומי שרץ ברקע ומאפשר לנטרל חששות של איבוד מידע. 

שיחזור – במידה ונמחקו קצבים בשל טעות אנוש, תקלה טכנית או סיבה אחרת הרי שיש לכם את היכולת לשחזר את המידע בכל רגע נתון.

השרתים מוגנים – באמצעות טכניקות גיבוי מתקדמות אין אפשרות לגניבה של מידע היושב על השרתים. 

גרסאות – תישמר יותר מגרסה אחת של המידע.

ויש כמובן יתרונות נוספים חשובים, אך היתרונות שציינו כאן הם מספקים על מנת שניתן יהיה להבין עד כמה חשוב להחזיק בגיבוי. ואתם ממש לא צריכים לתפעל בעצמכם את כל מערך הגיבוי אלא תוכלו בקלות להיעזר בשירות של גיבוי בענן (גיבוי מקוון שהוא אמין ומאובטח. 

כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת מחשוב ושירותי ענן על מנת לקבל ממנה שירות גיבוי בענן, לעסק שלכם או להתנהלות העצמאית שלכם. חברה המתמחה בפתרונות מחשוב וענן לעסקים ולארגונים תספק לכם את כל קשת השירותים בענן הדרושה לכם.

 

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא בעצם מיני אתר אינטרנט המכיל את כל המידע על החברה, המוצרים או השירותים שלך. זה גם מקום שבו אנשים יכולים למצוא

קרא עוד »

פתרונות ניהול חנייה

חניה היא נושא חשוב מאוד בחברה שלנו. זה נתפס כאחד ההיבטים החשובים ביותר של כל עיר. אז לא אמורה להיות בעיה למצוא פתרון לניהול חניה.

קרא עוד »

קידום אתרי מסחר

"אתרים שאינם מקודמים בשום אמצעי אחר. הם צריכים להיבנות ולתחזק אותם על ידי האנשים שיצרו אותם. אבל הם לא עסק, הם רק תחביב". עם העלייה

קרא עוד »