3 דרכים לראות סרט לא בבית קולנוע

השכרת מקרן

לא כל אחד מאיתנו אוהב ללכת לקולנוע, לא כל אחד מאיתנו יכול להרשות לעצמו ללכת שבוע לקולנוע, וצריך לומר שיש ימים בהם אי אפשר לצאת מהבית בשביל לראות סרט. אז איך בכל זאת אפשר ליהנות מסרטים בצורה טובה?

לראות סרט – אבל לא בקולנוע!

מקרן

ובכן, ראשית נציין כי באמצעות השכרת מקרן אנחנו יכולים לראות סרט, כאילו מדובר באולם קולנוע. אנחנו יכולים לשכור מקרן ולשים אותו בבית, באולם אירועים, בחצר או בכל מקום שזה מתאפשר. כך אנחנו יכולים לראות סרט על גבי מסך, כמעט כמו בקולנוע.

חיבור לטלוויזיה

נניח ואנחנו רוצים לראות סרט דרך המחשב, אנחנו לא חייבים לצפות בו דרך המסך של המחשב.. אנחנו יכולים לחבר את המחשב בכבל למסך הטלוויזיה ולצפות בסרט על גבי מסך גדול יותר. היום אנחנו יכולים ליהנות ממסכים גדולים עם 50-60-70 אינץ' ואפילו יותר, תלוי כמובן בגודל הקיר ואיזה שטח הטלוויזיה יכולה לתפוס עליו.

מסך אישי

מי שרוצה לראות סרט לבד, לא חייב לצפות בו דרך מסך טלוויזיה. הוא יכול לעשות את זה גם באופן אישי. למשל, הוא יכול לקחת הפלאפון שלו ולהפוך אותו למסך קולנוע או להשתמש בטאבלט שלו לשם כך. היופי הוא, שגם מכשיר הסלולר יכול לשדר לטלוויזיה, וכך אם הסרט אמור להיות מוצג דרך המכשיר, עדיין אפשר לצפות בו באמצעות המסך.

רגע לפני שאנחנו בוחרים לראות סרט

יש כמה דברים שאנחנו צריכים להקפיד עליהם, בשביל שנוכל לראות את הסרט בצורה נוחה:

  • איכות הסרט – בין אם אנחנו צופים בו דרך הטלוויזיה, מקרן או דרך מסך סלולר, חשוב שנקפיד על איכות הסרט, כך שיהיה לנו נעים וקל לראות אותו.
  • תנאים – אנחנו צריכים להקפיד על כך שהתנאים לצפייה יהיו נוחים, כלומר, נוכל לשבת בצורה נוחה במשך כל הסרט. זה נכון בפרט אם אנחנו בוחרים לצפות בו לא במצב רגיל, למשל, אם אנחנו מתקינים מקרן בשטח פתוח.
  • סרט תקין – מן הסתם, עלינו לוודא שהסרט תקין, מלא, רץ שוטף.

 

שתהיה לכם צפייה מהנה!

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס עזרה ראשונה מכללת תלפיות

קורס עזרה ראשונה מכללת תלפיות נחשב לאחד הקורסים החשובים והחיוניים ביותר. אומנם אנשים בים בוחרים לבחור קורסים שונים על מנת להעשיר את הידע שלהם ולהרחיב

קרא עוד »

מחשבים בצפון

איך בוחרים מחשב? וכיצד אפשר לבחור חנות או ספק מחשבים מעולה? אם אתם זקוקים למכשיר החשוב הזה שכיום כבר אי אפשר לחיות לעבוד או לנהל

קרא עוד »