פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

אם אתם מחובבי האנדרואיד דווקא או מעוניינים לפתח אפליקציה לאנדרואיד עם חברה לפיתוח אפליקציות הגעתם למקום הנכון. כדי לפתח אפליקציה לאנדרואיד צריך מפתח אפליקציות המתמחה בסביבת פיתוח למערכת הפעלה זו וידע בשפות הפיתוח לאפליקציות מסוג זה כמו JAVA, C, פייתון ועוד. מערכת ההפעלה אנדרואיד מופצת על ידי גוגל (ועוד חברה שותפה שלה) ומיועדת בעיקר לטלפונים סלולריים חכמים, מחשבי מגע, טלוויזיות חכמות ועוד. כמובן שהמערכת פופולריות בעיקר בקרב משתמשי הסלולר כאשר יש אלפי סוגים של מכשירי סלולר המפותחים על מערכת הפעלה זו. 

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או לאייפון?

מערכת הפעלה שונה לא רק דורשת סביבת פיתוח שונה, תוכנות פיתוח שונות ושפות תכנות שונות, אלא גם צריך לקחת בחשבון שקהל היעד שלנו עשוי להיות שונה. כדאי לבצע מחקר שוק לגבי קהל היעד שלכם והמכשירים מהם הם גולשים וכך תוכלו להיות יותר חכמים בנוגע לפיתוח האפליקציה שלכם. למשל: במדינות מסוימות בעולם ייתכן והאייפון פופולרי יותר מאנדרואיד או להיפך ולכן תרצו לפתח את האפליקציה בהתאם. 

הליך עבודה מסודר:

פיתוח אפליקציה היא עסק יקר, במיוחד כאשר באפליקציה מורכבת, מעוצב היטב וכזו הכוללת פונקציות חשובות הקשורות ללקוחות שלכם ולשירותים שאתם מספקים להם. אתם רוצים לוודא לאורך כל שלבי הפיתוח שאתם מעורבים ויודעים מה קורה וכיצד הפיתוח של האפליקציה מתקדם אולם לא רוצים להתקשר מדי יותר לחברת הפיתוח ולשגע אותה בנושא. על כן מומלץ לעשות עם הסכם עבודה מסודר, עם דד ליין לפיתוח האפליקציה ופירוט על שלבי העבודה, הן לפי הערכת זמנים והן לפי הסדרי תשלומים, אפיון האפליקציה והפיצ'רים השונים בה ועוד. 

לסיכום; פיתוח אפליקציות לאנדרואיד יכולה להיות משימה מאתגרת במיוחד אולם בידיים טובות של מפתח אפליקציות מנוסה תוכלו להיות בראש שקט. חשוב תחילה לאפיין את האפליקציה, לתכנן תוכנית מסודרת לגבי המסכים והפיצ'רים השונים באפליקציה, עיצובים גרפיים, חוויית משתמש ועוד. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
012 מובייל – האם הם עדיין רלוונטים בזירת התקשורת
שוק התקשורת בארץ מתאפיין ברמת תחרותיות גבוהה, וחברות רבות מתחרות על תשומת לבם וכספם של הצרכנים...
קרא עוד »
יול 21, 2019
התקנת קודנים לבית – יתרונות וחסרונות
בשנים עברו, קודנים היו פתרון נדיר יחסית. כיום התמונה שונה ולצד גורמים עסקיים, רבים בוחרים לבצע התקנת...
קרא עוד »
אפר 30, 2022
תיקון מחשבים ברחובות – אפשר גם בזול
שירותי תיקון מחשבים ברחובות מוצעים היום על ידי לא מעט מעבדות תיקון וטכנאים שונים שפועלים ברחבי העיר....
קרא עוד »
אוג 29, 2021