פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

אם אתם מחובבי האנדרואיד דווקא או מעוניינים לפתח אפליקציה לאנדרואיד עם חברה לפיתוח אפליקציות הגעתם למקום הנכון. כדי לפתח אפליקציה לאנדרואיד צריך מפתח אפליקציות המתמחה בסביבת פיתוח למערכת הפעלה זו וידע בשפות הפיתוח לאפליקציות מסוג זה כמו JAVA, C, פייתון ועוד. מערכת ההפעלה אנדרואיד מופצת על ידי גוגל (ועוד חברה שותפה שלה) ומיועדת בעיקר לטלפונים סלולריים חכמים, מחשבי מגע, טלוויזיות חכמות ועוד. כמובן שהמערכת פופולריות בעיקר בקרב משתמשי הסלולר כאשר יש אלפי סוגים של מכשירי סלולר המפותחים על מערכת הפעלה זו. 

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד או לאייפון?

מערכת הפעלה שונה לא רק דורשת סביבת פיתוח שונה, תוכנות פיתוח שונות ושפות תכנות שונות, אלא גם צריך לקחת בחשבון שקהל היעד שלנו עשוי להיות שונה. כדאי לבצע מחקר שוק לגבי קהל היעד שלכם והמכשירים מהם הם גולשים וכך תוכלו להיות יותר חכמים בנוגע לפיתוח האפליקציה שלכם. למשל: במדינות מסוימות בעולם ייתכן והאייפון פופולרי יותר מאנדרואיד או להיפך ולכן תרצו לפתח את האפליקציה בהתאם. 

הליך עבודה מסודר:

פיתוח אפליקציה היא עסק יקר, במיוחד כאשר באפליקציה מורכבת, מעוצב היטב וכזו הכוללת פונקציות חשובות הקשורות ללקוחות שלכם ולשירותים שאתם מספקים להם. אתם רוצים לוודא לאורך כל שלבי הפיתוח שאתם מעורבים ויודעים מה קורה וכיצד הפיתוח של האפליקציה מתקדם אולם לא רוצים להתקשר מדי יותר לחברת הפיתוח ולשגע אותה בנושא. על כן מומלץ לעשות עם הסכם עבודה מסודר, עם דד ליין לפיתוח האפליקציה ופירוט על שלבי העבודה, הן לפי הערכת זמנים והן לפי הסדרי תשלומים, אפיון האפליקציה והפיצ'רים השונים בה ועוד. 

לסיכום; פיתוח אפליקציות לאנדרואיד יכולה להיות משימה מאתגרת במיוחד אולם בידיים טובות של מפתח אפליקציות מנוסה תוכלו להיות בראש שקט. חשוב תחילה לאפיין את האפליקציה, לתכנן תוכנית מסודרת לגבי המסכים והפיצ'רים השונים באפליקציה, עיצובים גרפיים, חוויית משתמש ועוד. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך מערכת CRM תחסוך לכם בזמן העבודה?
תוכנת CRM משמשת עסקים רבים בישראל ובעולם לצרכים שונים בארגון וניהול תקין ומקצועי של העבודה בארגון....
קרא עוד »
ספט 29, 2021
איך בוחרים בידוד אקוסטי?
כשאתם עומדים לפני בחירה של בידוד אקוסטי, חשוב שתסמנו את המטרה שלכם בצורה מדויקת. חשוב להבדיל בין...
קרא עוד »
פבר 29, 2020
קורות חיים מתכנת – אפשר לכתוב אותם במהרה
כתיבה של קורות חיים מתכנת יכולה להיות מהירה ופשוטה וזאת אם יודעים להתייחס לנקודות החשובות ביותר...
קרא עוד »
יונ 07, 2021