מגדלים בבית אנשים מחשבים קטנים? תרשמו אותם לקורס תכנות לילדים

קורס תכנות לילדים

בשנים קודמות כולנו ידענו כי את הילדים שלנו אנחנו נשלח לקורסים כמו שחייה, מתמטיקה, אנגלית, מחול וכדומה. המטרה היא הן להעסיק את הילדים בשעות הפנאי שלהם והן להעניק להם את האפשרות לפתח את החשיבה ואת הגוף. בשנים האחרונות וככל שעובר הזמן אנו רואים עוד ועוד הורים שבוחרים לשלוח את ילדיהם ללמוד שפת תכנות.

המטרה העיקרית בשליחת הילדים לחוגים וקורסים שונים היא העשרת הידע שלהם בנושאים שונים והתמקצעות במגוון תחומים. קורס תכנות לילדים זה בהחלט דבר חשוב מאוד שיכול להועיל רבות לילדים שלנו.

קורס תכנות לילדים הוא הרבה מעבר לימוד מקצועי. אנו מספקים לילד תעסוקה מעניינת ומשכילה לשעות הפנאי ובו בזמן שהוא לומד מקצוע, הוא נמצא בידיים טובות ואחראיות, במקום להסתובב ברחוב.

עבודת צוות

לימוד תכנות בקורס תכנות לילדים הוא הרבה מעבר למה שהם לומדים בכיתה. בבית הספר נתונים הילדים למשמעת המורים, הן אם זה ברצונם והן אם לא. העבודה בכיתה נעשית תוך הקפדה על כללים נוקשים. אך כאשר הילד בוחר מרצונו להירשם לקורס תכנות לילדים, זהו דבר שהוא בוחר לעצמו מתוך ראיה מפוכחת על עתידו או אפילו על ההווה המרתק. לכן תלמידים בקורס תכנות לילדים ילמדו יחד שפות תכנות, יעבדו יחד וילמדו לעבוד כצוות.

קורס תכנות לילדים לא מועבר מול מסכים כל זמן השיעורים. היתרון הגדול בקורסים אלה היא העובדה שאנו דווקא לא מושיבים את הילדים מול המחשב ונותנים להם עבודות. העבודה מתבצעת יחד עם שאר חברי הקורס.

הילדים המשתתפים יקבלו פרויקט משותף עליו הם יצטרכו לעבוד ובו הם ישקיעו את כוחותיהם. זוהי דרך נוספת ללמד את ילדינו לעבוד כצוות.

אולי יעניין אותך גם לימוד פיתוח אפליקציות לילדים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
בחירת המצבה הנכונה: מדריך מלא חמלה
בחירת המצבה הנכונה היא החלטה אישית עמוקה, המתקבלת לרוב בזמן של אבל והרהורים. בחירה זו אינה רק על בחירת...
קרא עוד »
דצמ 11, 2023
השוואת ספקי טלוויזיה – דגשים שחשוב לדעת
לא פשוט למצוא היום בתים בישראל ללא חיבור לאינטרנט ולתוכנית חבילת ערוצים אותן מספקות ספקיות...
קרא עוד »
מאי 31, 2021
מי צריך בית חכם?
אחת הסיבות לכך שאנשים רוצים לעבור לבית חכם, היא בגלל היתרונות המובנים הקיימים בבית זה. אחד מהם, ונראה...
קרא עוד »
אוג 15, 2021