מגדלים בבית אנשים מחשבים קטנים? תרשמו אותם לקורס תכנות לילדים

קורס תכנות לילדים

בשנים קודמות כולנו ידענו כי את הילדים שלנו אנחנו נשלח לקורסים כמו שחייה, מתמטיקה, אנגלית, מחול וכדומה. המטרה היא הן להעסיק את הילדים בשעות הפנאי שלהם והן להעניק להם את האפשרות לפתח את החשיבה ואת הגוף. בשנים האחרונות וככל שעובר הזמן אנו רואים עוד ועוד הורים שבוחרים לשלוח את ילדיהם ללמוד שפת תכנות.

המטרה העיקרית בשליחת הילדים לחוגים וקורסים שונים היא העשרת הידע שלהם בנושאים שונים והתמקצעות במגוון תחומים. קורס תכנות לילדים זה בהחלט דבר חשוב מאוד שיכול להועיל רבות לילדים שלנו.

קורס תכנות לילדים הוא הרבה מעבר לימוד מקצועי. אנו מספקים לילד תעסוקה מעניינת ומשכילה לשעות הפנאי ובו בזמן שהוא לומד מקצוע, הוא נמצא בידיים טובות ואחראיות, במקום להסתובב ברחוב.

עבודת צוות

לימוד תכנות בקורס תכנות לילדים הוא הרבה מעבר למה שהם לומדים בכיתה. בבית הספר נתונים הילדים למשמעת המורים, הן אם זה ברצונם והן אם לא. העבודה בכיתה נעשית תוך הקפדה על כללים נוקשים. אך כאשר הילד בוחר מרצונו להירשם לקורס תכנות לילדים, זהו דבר שהוא בוחר לעצמו מתוך ראיה מפוכחת על עתידו או אפילו על ההווה המרתק. לכן תלמידים בקורס תכנות לילדים ילמדו יחד שפות תכנות, יעבדו יחד וילמדו לעבוד כצוות.

קורס תכנות לילדים לא מועבר מול מסכים כל זמן השיעורים. היתרון הגדול בקורסים אלה היא העובדה שאנו דווקא לא מושיבים את הילדים מול המחשב ונותנים להם עבודות. העבודה מתבצעת יחד עם שאר חברי הקורס.

הילדים המשתתפים יקבלו פרויקט משותף עליו הם יצטרכו לעבוד ובו הם ישקיעו את כוחותיהם. זוהי דרך נוספת ללמד את ילדינו לעבוד כצוות.

אולי יעניין אותך גם לימוד פיתוח אפליקציות לילדים

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא בעצם מיני אתר אינטרנט המכיל את כל המידע על החברה, המוצרים או השירותים שלך. זה גם מקום שבו אנשים יכולים למצוא

קרא עוד »

פתרונות ניהול חנייה

חניה היא נושא חשוב מאוד בחברה שלנו. זה נתפס כאחד ההיבטים החשובים ביותר של כל עיר. אז לא אמורה להיות בעיה למצוא פתרון לניהול חניה.

קרא עוד »

קידום אתרי מסחר

"אתרים שאינם מקודמים בשום אמצעי אחר. הם צריכים להיבנות ולתחזק אותם על ידי האנשים שיצרו אותם. אבל הם לא עסק, הם רק תחביב". עם העלייה

קרא עוד »