מדפסות משולבות דיו או מדפסות לייזר?

אנשים שמחפשים לרכוש מדפסות, עומדים לעיתים בפני התלבטות מה לבחור, מדפסות לייזר או מדפסות משולבות דיו? בכדי להחליט, חשוב שתבינו קודם כל עבור מה הוא הצורך שלכם במדפסת. אם גם אתם מתלבטים, אתם במקום הנכון. בשורות הבאות תוכלו למצוא את המאפיינים של המדפסות השונות וכך להחליט בקלות איזו מדפסת מתאימה לכם יותר.

במשך שנים רבות מדפסות הזרקת דיו, היו המדפסות היחידות שאנשים השתמשו בהם. כיום, גם לשימוש ביתי, אנשים רבים מעדיפים לבחור דווקא במדפסות משודרגות יותר בדגמי לייזר. אם רוב ההדפסות שלכם הם בצבעי שחור לבן, והשימוש שלכם במדפסת הוא תכוף, כנראה יתאים לכם יותר מדפסת לייזר מהירה, איכותית וזולה.

למה מדפסת משולבת

אם המטרה שלכם ברכישת המדפסת היא רק אחת – הדפסה, אולי לא תצטרכו מדפסות משולבות דיו, אך אם אתם מעוניינים במדפסת בכדי לבצע פעולות שונות, הדפסה, סריקה, העתקה, שליחת וקבלת פקסים וכדומה, אזי הבחירה המועדפת והמותאמת יותר עבורכם, הן מדפסות משולבות דיו.

היתרון הגודל של מדפסות משולבות דיו הן העובדה שמדובר במכשיר אחד יחסית קטן וקומפקטי שלא תופס יותר מקום מכל מדפסת והיא מסוגלת לבצע הרבה יותר פעולות עבורכם – סריקה, העתקה ואפילו שליחת מיילים. בנוסף, מדובר במכשיר שתומך במערכות הפעלה רבות – ווינדוס, לינוקס, מאק ויוניקס.

עבודה משרדית

מדפסות משולבות דיו מתאימות הן לעבודה אישית והן לעבודה משרדית. המדפסת היא עוד אחת מיצירות הטכנולוגיה המפוארות ביותר. היא ידידותית וקלה לשימוש, היא משמינה לבדה טונר והיא מסוגלת לעבוד בעומסים גדולים. מהירות ההדפסה היא בין 35 ל – 50 דפים בדקה.

הבחירה בין מדפסת לייזר למדפסת משולבת, כאמור היא על פי הצרכים האישיים שלכם. אם מדובר במשרד, ההמלצה היא לבחור מדפסת משולבת.\

אולי יעניין אותך גם ספקי כוח למחשב

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגי שפות תכנות

שפות תכנות הן אבני הבניין של תכנות מחשבים. הם משמשים ליצירת יישומי תוכנה, אתרי אינטרנט ומוצרים דיגיטליים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של שפות תכנות

קרא עוד »