כל מה שרציתם לדעת על הסרת שיער בפנים בלי גילוח

בכל שבועיים את נאלצת ללכת לקוסמטיקאית שלך כדי להסיר שיער מהפנים, והודות לגנים שקיבלת מהמשפחה אין מדובר רק על הסרת שיער מאזור השפה העליונה – אלא הסרת שיער מאזורים נוספים בפנים כמו סנטר, לחיים ומצח. כיוון שהפנים הם אזור בעל עור דק ורגיש, טיפולי הסרת השיער הופכים להיות מתישים ולא נעימים עד כדי ייאוש.

לשמחתך התפתחות הטכנולוגיה בענף הקוסמטיקה הביאה לפיתוח של מכשירים חדשניים ויעילים, גם לצורך הסרת שיער בפנים בלי גילוח ומבלי לעבור טיפולים מתישים באופן קבוע.

הסרת שיער פנים בלי גילוח – יש דבר כזה?

השיטות להסרת שיער בפנים הן מגוונות וכוללות בין השאר גילוח, שעווה, מריטה עם פינצטה, מריחת תכשירים וקרמים ועוד שיטות אחרות שנחשבות זמינות אך לא מטפלות בשיער המיותר בפנים לצמיתות. כיום קיים טיפול חדשני להסרת שיער בפנים שנקרא Intense Pulsed Light, או בקיצור IPL. טיפול זה מתבצע בטכניקת הבזקי אור השולחת פעימות אור בתדירות גבוהה כדי לבצע הרס מבוקר ובטוח של שורשי השערות.

טיפולי IPL שונים מטיפולי לייזר להסרת שיער, כיוון שהם נעשים על ידי מכשיר מיוחד השולח הבזקי אור מפוזרים וחלשים יותר, ובנוסף ניתן לקבוע את עוצמת ההבזקים שיוחדרו לעור בהתאם לסוג העור של כל מטופל.

מה היתרונות של טיפולי IPL ולמי הם מתאימים?

שיטת IPL נחשבת בטוחה ויעילה עם מינימום פגיעה בעור בנמצא מסביב לאזור השיער שמסירים. בנוסף, שיטה זו מעניקה תוצאות ארוכות טווח לפנים חלקות ואסתטיות ללא שיער מיותר. הטיפולים מתאימים לגברים ונשים שרוצים להסיר שיער לצמיתות בפנים, וכן גם לכאלו בעלי עור כהה שטיפולי הסרת שיער אחרים לא יכולים להתאים לגוון העור שלהם. למידע נוסף רונן גלזינגר

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגי שפות תכנות

שפות תכנות הן אבני הבניין של תכנות מחשבים. הם משמשים ליצירת יישומי תוכנה, אתרי אינטרנט ומוצרים דיגיטליים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של שפות תכנות

קרא עוד »