כל המידע על שירותי סנטריקס

שירותי סנטריקס

Telecom Experts מומחים בהקמות של מרכזייות IP Centrex מאובטחות בענן.

שירותי סנטריקס מעולים

כל עסק העובד עם לקוחות ולידים צריך מרכזיה מאובטחת בענן לחסכון בעלויות ולניהול פשוט ועכשיו. ניהול פשוט של כל שלוחה בזכות שירותי סנטריקס. מרכזיית בזק (IP-Centrex). יש להשקיע מחשבה בבחירת מרכזייה, ולהתאים אותה אליכם. הרי קיים מגוון רחב בשוק זה ועליכם להתייעץ עם איש מקצוע על מנת לדעת בדיוק מה יהיה הפתרון היעיל ומצויין עבור העסק שלכם.

מרכזיה חכמה בדיוק בשבילכם

מרכזיה חכמה במיוחד ומתקדמת בצורה דיגיטלית בענן, המאפשרת לכם התאמה מדוייקת לצורך שלכם בעסק שלכם ומהווה תחליף מושלם וייחודי למרכזיה הפרטית שלכם.

אנו נציע את הדרך הקלה והמהירה עבורך לבחירת מרכזית טלפון IP המתאימה לדרישות של העסק שלך במחירים הנמוכים ביותר בשוק, בהתחייבות.

מתחייבים לשירות ללא תחרות

אנו נציע רק פתרון תקשורת שיתאים לך ולא נציע ולא נמכור לך ציוד שאתה לא צריך ושירותים שלא יביאו לעסק שלך תועלת ברורה ומדידה. באחריות!

אפיון, תכנון והתקנה, גם ההפעלה עלינו

השירות של טלקום אקספרטס כולל ייעוץ טלפוני ראשוני בחינם ולאחר מכן אפיון, תכנון, התקנה והפעלה מלאה כולל בדיקות קבלה. אנו מאמינים, שתבחר בנו משום שאנו מציעים לך הצעה ייחודית, מציעים לך פתרון כולל, משתלם וארוך טווח. אנו לא כבולים לשום יצרן ולשום תצורה של פתרון, משום שהפתרון אמור להיות מותאם קודם כל לצרכי העסק שלך.

הפתרון לצרכים הספציפיים של כל לקוח

אנו מבצעים התאמת הפתרון לצרכים הספציפיים שלך, תוך בחינת היכולת להגיע לפתרון האופטימלי מבחינתך, תוך הסתייעות על היותנו שותפים עסקיים לכל ספקי התקשורת המובילים בשוק ולכל סוגי הפתרונות הקיימים והמתקדמים ביותר.

שירות IP Centrex סנטריקס וירטואלי נמצא בקדמת הטכנולוגיה במאה העשרים ואחת בה אנו חיים

בואו ליהנות מתשתית מתקדמת ובנוסף ניתוב שיחות חכם במיוחד בזכות IP Centrex סנטריקס וירטואלי .

קצת עלינו

Telecom Experts הוקמה ע"י מהנדסים מומחים בתחומי התקשורת והמחשוב במטרה לסייע לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים לחסוך בהוצאות.

התייעצו עימנו

לשיחת ייעוץ חינם עם מהנדס תקשורת מומחה

התקשרו עוד היום

077-812-3111

זמינים בעבורכם ובשביל הצלחת העסק שלכם!

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סרט תדמית

מחירי סרטוני תדמית

המאמר באדיבות Hilltop כיום סרטי תדמית עושים שימוש רב בתעשייה והם משמשים כמעט כל ארגון. בכלל תחום הוידאו וקידום חברות דרך ווידאו עולה משנה לשנה בקצב

קרא עוד »