3 דברים שלא ידעתם על תוכנת פריוריטי

מערכת פריוריטי

מערכת פריוריטי תורמת רבות בשלל מצבים, ומסייעות לכל העסקים להתפתח ולנהל את העסק טוב יותר. חברת Rotlein מספקת את תוכנת פריוריטי עם התאמה מדויקת לצורכי העסק והחברה. לפניכם, 3 דברים חשובים שאולי לא ידעתם על תוכנת פריוריטי.

1) ניהול משימות ופרויקטים

ניהול משימות וניהול תהליכים בפרויקטים שונים הם חלק בלתי נפרד מהעבודה השוטפת בעסק. כמעט בכל עסק, קיימים כשלים ובעיות, ואחת מהבעיות היא כמויות המשימות והניהול שלהם בפועל. תוכנת פיוריטי מאפשרת לבעל העסק ולעובדים לנהל את משימותיהם בצורה שוטפת ומסודרת יותר. בעזרת שימוש בתוכנה זו, העובדים יוכלו להעביר בינם לבין עצמם משימות באופן שוטף. במילים אחרות, התוכנה מסייעת לנהל משימות ופרויקטים בצורה הנכונה ביותר.

2) פיקוח בזמן אמת

כל מנהל בעסק יודע שנדרשת כמות מסוימת של התערבות וקשר בינו לבין העובדים תחתיו. לפיכך, בעזרת תוכנת פיוריטי תוכלו לבצע פיקוח בזמן אמת על המשימות היומיומיות. בכך תוכלו לתת גם הדרכות במקומות בהם יש עיקובים ולנהל את משאבי האנוש בצורה המקסימאלית ביותר שלהם.

3) הניהול הפיננסי של העסק

אם בעבר בעל עסק היה מבצע ידנית את פעילות מחלקת הכספים, כיום אין צורך. תוכנת פריוריטי, מאפשרת בצורה אוטומטית לעקוב אחרי תזרימי התשלומים, תנודות בהכנסות העסק, תשלומי חשבונות ואיסוף מידע. במילים אחרות: אחד מהפיצ'רים האיכותיים ביותר במערכת פריוריטי היא ה- "הכספים", אשר מעניקה לעסק ניהול פיננסי נכון, ומעקב מקצועי ומסודר.

לסיכום – קצת על חברת Rotlein

חברת רוטליין היא המובילה בתחום ניהול הממשק העסקי ומאפשרת לכל בעל עסק ליצור פלטפורמה שמתאימה אישית לעסק שלו. בעזרת תוכנת הפיוריטי, תוכלו לחסוך אלפי שקלים בחודש על משימות הדורשות זמן וכוח אדם. לפרטים נוספים, ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, בקרו באתר או התקשרו עכשיו – 052-6117288.

קראו על: בינה עסקית לעסקים

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס עזרה ראשונה מכללת תלפיות

קורס עזרה ראשונה מכללת תלפיות נחשב לאחד הקורסים החשובים והחיוניים ביותר. אומנם אנשים בים בוחרים לבחור קורסים שונים על מנת להעשיר את הידע שלהם ולהרחיב

קרא עוד »

מחשבים בצפון

איך בוחרים מחשב? וכיצד אפשר לבחור חנות או ספק מחשבים מעולה? אם אתם זקוקים למכשיר החשוב הזה שכיום כבר אי אפשר לחיות לעבוד או לנהל

קרא עוד »