מיקרופון מדונה – האם הוא עדיף ממיקרופון חוטי?

רבים הם השואלים האם מיקרופון מדונה מהאתר של שרון רייכטר הוא אכן מוצר חשוב יותר ממיקרופון חוטי. אז האמת היא שהמציאות מדברת בעד עצמה. אנחנו כבר מזמן לא פוגשים את המיקרופון האיכותי. אם זה באירועים שם יש בעיקר מיקרופון מדונה ואם זה סתם כך בכל מקום אשר בו יש צורך בהגברה. המיקרופון החוטי הוא מוצר מסורבל למדי, הוא הופך את החיים למורכבים יותר ואת האירוע להרבה יותר מסורבל ובעייתי.

מיקרופון מדונה – אבל איזה סוג?

אז שאלת השאלות היא על איזה סוג של מיקרופון ללכת. יש הרי כל כך הרבה אפשרויות וכל כך הרבה מזרקים עד שבהחלט מתעוררת דילמה על איזה סוג של מיקרופון כדאי ללכת.

  • איכות של המיקרופון – חשוב לתת את הדעת על האיכות של המיקרופון. מיקרופון שאינו איכותי הוא מיקרופון לא ברור, מיקרופון שממש לא נעים לשמוע אותו וכזה שלמעשה ייתן מענה מאוד מקרטע ולא נעים.
  • העוצמה של המיקרופון – תמיד צריך להתאים את המיקרופון בהתאם להיקף השומעים שאמורים לשמוע את הדברים הנאמרים מהמיקרופון, בין אם מדובר על בידורית או ערכת קריוקי. לא כל מוצר מתאים לכל מטרה וחשוב לדייק את המוצר בהתאם למטרות הרצויות שלו.
  • האחריות על המיקרופון – כמו בכל מוצר חשמלי או מכני, אי אפשר לוותר על האחריות שיתקבל על המוצר ברגע שאין אחריות, הרי שגם אם דקה אחרי שפתחתם את המוצר הוא הפסיק לעבוד, אין לכם בעצם כתובת אליה תוכלו לפנות ולהתלונן.

על כן, גם אם נראה לכם בחנות כי מדובר במוצר חזק ואיכותי, רמקול שבהחלט נראה לכם עונה על הדרישות שלכם ועל המטרות שלכם, עדיין אף פעם אל תוותרו על האחריות שתוכלו לקבל על המוצר כדי להפיק ממנו את מלוא התועלת לאורך זמן.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגי שפות תכנות

שפות תכנות הן אבני הבניין של תכנות מחשבים. הם משמשים ליצירת יישומי תוכנה, אתרי אינטרנט ומוצרים דיגיטליים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של שפות תכנות

קרא עוד »