7 מאגרי תמונות מומלצים ששווה להכיר

מאגר תמונות

מחקרים רבים מראים שכוחה של תמונה בהגדלה של חשיפה לכתבה היא עצומה. כתבות עם תמונה רלוונטית זכו לחשיפה גדולה הרבה יותר מאשר אותה כתבה בה היה טקסט בלבד ללא תמונה. בכדי למצוא תמונה אשר לא מחזיקה בזכויות יוצרים יש צורך לפנות לאחד ממאגרים התמונות בכדי לא להסתכן בתביעה של הפרת זכויות יוצרים.

 

האם השימוש באתרים עולה כסף?

ניתן למצוא באינטרנט מאגרים רבים של תמונות בהם מאגרים חינמיים וכאלה שדורשים תשלום לרוב לא גבוה עבור תמונות. כמובן שבאתרים בתשלום תוכלו למצוא מגוון רחב יותר של תמונות ותוכלו יותר בקלות למצוא את התמונה שמתאימה עבורכם. שימו לב שבחלק גדול מאתרים תוכלו לרכוש מנוי המאפשר רכישה של תמונות רבות במחיר זול משמעותית מאשר רכישה של תמונה בודדת ואף אתרים המציעים הורדה חופשית של תמונות בתשלום חודשי.

 

7 מאגרי תמונות מומלצים ששווה להכיר

Shutterstock הוא אחד ממאגרי התמונות המוכרים והפופולריים ביותר, הוא מציע מעל לרבע מיליארד תמונות באיכות גבוהה ובכל יום נוספים אליו מאות אלפים של תמונות. באתר תוכלו למצוא חוץ מתמונות גם איורים וקטורים, קטעי וידאו ומוזיקה.

Getty Images הוא אתר המציע כמות ענקים של תמונות ואיורים, הייחודיות שלו היא האיכות הגבוהה של התמונות שמורגשת בכל תמונה מה שכמובן מייקר את המחירים לעומת אתרים אחרים.

DepositPhotos הוא אתר המכיל מאגר תמונות במספר מסלולי מנויים, הזול ביותר מתחיל מעשרה דולרים בחודש עבור 10 תמונות.

Creative Market נחשב לאחד מהמאגרים היותר פופולריים שמשום מה פחות מוכר בארץ. באתר תוכלו למצוא כ-2 מיליון תמונות להורדה תמורת תשלום נמוך של עד שתי דולר.

StockUnlimited הוא מאגר תמונות בתשלום זול יחסית בו תוכלו למצוא מעל מיליון תמונות, גופנים אייקונים ועוד.

Envato Elements הוא אתר המכיל מאגר תמונות גדול שהייחודיות שלו הוא המגוון הגדול של הדברים שתוכלו למצוא בו, כגון קטעי וידאו, מוסיקה, גופנים ועוד.

Death to Stock הוא מאגר תמונות שהקונספט שלו הוא הרעיון לתת תמונות שלא תמצאו באתרים אחרים בנושאים שיותר קשה למצוא בהם תמונות בדרך כלל.

 

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קידום באינסטגרם

קידום באינסטגרם

קידום מכירות באינסטגרם, הוא סוג ספציפי של שיווק, שמשמעותו המרת פוסטים וסטוריז רגילים באינסטגרם לפרסומים בתשלום. לפרסומים אלה, יש הסברה גבוהה יותר ומעורבות ועובדים נהדר

קרא עוד »