האם אפשר לקדם אתר תוך חודש?

קידום אתרים

רבים מבעלי האתרים, מעוניינים לקדם את האתר שלהם במהירות, ולעיתים מצפים שתוך חודש מתחילת עבודת הקידום – האתר יופיע במיקומים הראשונים. האם זה אפשרי?

תוצאות מהירות

תחום קידום האתרים הוא רחב, והוא כולל לא מעט פעולות שיש לבצע על מנת לקדם האתר, לרבות פעולות שמובילות לתוצאות מהירות. בבלוג של עידן בן אור, הוא מתייחס לנושא בתשומת לב, ואף שם דגש על "קידום אתרים שחור". מלבד זאת הוא מסביר כיצד יש לבחון את מקדם האתרים שלכם על מנת לוודא שהוא עובד כראוי ואינו מוביל לתוצאה ההפוכה מהתוצאה הרצויה.

אופטימיזציה

אופטימיזציה היא חלק בלתי נפרד מקידום האתר, משום שמדובר בפעולות שמסייעות לנו להסביר לגוגל על אילו נושאים האתר מדבר. אין להקל ראש בנושא, ולו כי מדובר בפעולות חיוניות שיסייעו לכם להתקדם בדירוגים. בין הפעולות יש לבצע קישורים פנימיים, ALT לתמונות, סכמה ועוד.

תוכן איכותי ומקצועי

אחת הדרכים היעילות לקדם את האתר באופן נכון היא באמצעות תוכן איכותי וארוך, ולו כדי לייצר מאמר מקיף שמעניק מענה לגולשים. על התוכן להיות איכותי, לכלול מידע מקצועי, טיפים מקוריים ומענה לשאלות נפוצות, ולו כדי שהמאמר שלכם יטורגט כמקצועי ואיכותי בעיני גוגל.

נוסף לכך, קישורים איכותיים לאתר שלכם בהחלט עשויים לסייע לקידום, ובייחוד כמדובר על קישורים מאתרים סמכותיים וגדולים.

חוויית משתמש

דאגו לחוויית משתמש טובה באתר, לרבות שיפור זמני טעינת האתר, התאמה למובייל, אבטחה ועוד. לחוויית המשתמש יש משמעות ניכרת בתהליך הקידום – הרי סביר שמנוע הקידום יקדם אתרים נגישים וידידותיים למשתמש. לא ככה?

 

קידום אתרים הוא תחום מאוד רחב, והוא טומן בחובו לא מעט עבודה ופעולות שונות. יש כמה וכמה דברים שניתן לבצע כדי לקדם את האתר יחסית מהר, אך חשוב לזכור שקידום אתרים נכון הוא קידום שמתבצע בתשומת לב ובהתאם לאסטרטגיה מכוונת מטרה.

כשאתם פונים למקדם אתרים, שאלו אותו כיצד הוא עתיד לקדם את האתר שלכם ואילו פעולות יבצע. כמו כן, בקשו לקבל דו"ח מפורט מידי חודש, ולו כדי שתוכלו לבצע מעקב אחר הפעולות שמתבצעות. בהצלחה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה חשוב לדעת לפני שמקימים חנות וירטואלית
אחד השלבים החשובים ביותר בהקמת אתר אינטרנט כולל, זה השלב של בניית חנות וירטואלית. כמעט כל בית עסק או...
קרא עוד »
ינו 24, 2019
לימוד תכנות אונליין
לכל מי שרוצה לעסוק במחשבים או להיכנס להייטק, לימוד תכנות הוא דרך טובה להשיג את המטרה. וכיום, לא חייבים...
קרא עוד »
יונ 15, 2021
איך מערכת רכש ממוחשבת תייעל את העסק?
בכל עסק קיימות מחלקות שונות. מחלקת הרכש אחראית על רכישות של מוצרים ושירותים לטובת הפעילות השוטפת. כך...
קרא עוד »
אפר 28, 2022