האם העולם מתקדם לחתימות דיגיטליות?

לאורך השנים אנו עדים להתקדמות טכנולוגית מהירה יותר מזו שאנו יכולים לשאת. השאיפה לשיפור מתמיד ואינסופי נמצא בכל תהליך ובכל דבר בחיינו כך שכך בכל הנוגע לטכנולוגיה, תמיד יהיו אלה שיעבדו על שיפור ופריצות דרך שאמורות להקל עלינו את החיים, לייעל את ההתנהלות והעבודה שלנו, לחסוך בזמן יקר ולשפר את חוויית השימוש. כך, בעולם המתקדם שאנו חיים בו כיום, לא פלא שכמעט כל גוף עסקי כזה או אחר מנסה לחסוך בעלויות ובכוח אדם ומפיק מסמכים דיגיטליים לחתימה דיגיטלית מול שותפים, ספקים, לקוחות ועוד.

העולם מתקדם וכך גם אפשרויות החתימה השונות:

העולם שלנו מתקדם וכבר לא יחזור אחורה לכן מומלץ לעסקים וחברות  לאמץ את הטכנולוגיה בכדי להיעזר בה לשפר תהליכים שונים בארגון. אחת הדרכים לשפר תהליכים בארגון שלך היא באמצעות שימוש בחתימות דיגיטליות. ניתן להפיק מסמכים מתקדמים דרך מערכת powerdoc ולשלוח את המסמכים לחתימה דיגיטלית בSMS, במייל, בוואטסאפ, באמצעות קישור ואפילו לפתוח את המסמכים מול הגורם שאמור לחתום בלייב. 

הפקת מסמכים לחתימה דיגיטלית בקלות באמצעות מערכת powerdoc

פתיחת המסמכים באמצעות מערכת powerdoc הינה פשוטה וקלה. המערכת מאפשרת לך להתנסות בשליחה עד 10 מסמכים בחינם. ניתן להירשם כעת למערכת ולנסות אותה כיוון שהיא פשוטה ונוחה לתפעול. יוצרים מסמך דיגיטלי במערכת ומזינים בו את התכנים הנדרשים. בכל שלב ניתן להוסיף ממגוון הפיצ'רים האפשריים במערכת כמו שדה למילוי, שדות אישור לסימון, אפשרות להעלאת תמונות וכן אפשרות לחתימה דיגיטלית. לאחר שבנית את המסמך הדיגיטלי, ניתן לשלוח אותו ללקוח או גורם אחר הנדרש בחתימה ולקבל את המסמך בחזרה לאחר חתימה דיגיטלית פשוטה ונוחה על גבי המסמך. האשף המתקדם של המערכת יאפשר למקבל המסמך לצפות באזורי החתימה והמילוי הנדרשים בקלות ובנוחות. למידע אודות תוכנת חתימה

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
6 מיתוסים נפוצים על יזמים
יזמות יכולה להיות מרגשת ומתגמלת, אך לרוב יש לה עקומת למידה תלולה. אם אתם חושבים לעשות את הצעד ולהוציא...
קרא עוד »
אוק 11, 2022
תיקון מחשבים ברחובות – אפשר גם בזול
שירותי תיקון מחשבים ברחובות מוצעים היום על ידי לא מעט מעבדות תיקון וטכנאים שונים שפועלים ברחבי העיר....
קרא עוד »
אוג 29, 2021
כמה עולה לפתח אפליקציה? אם זה משהו שאתה שואל את עצמך – היכנס
שאלתם פעם כמה עולה לפתח אפליקציה? אם נכנסתם לכאן, אז התשובה כמובן חיובית. עלויות הפיתוח נשענות על...
קרא עוד »
יונ 08, 2021