כמה עולה להפיק סרט הדרכה?

camera-3244872_640

כל נושא ההדרכה הארגונית תופס כיום תאוצה. העידן הדיגיטלי שאנו חיים בו, המכשירים החכמים שיש לכל אחד כמעט כיום, הזמינות מסביב לשון והצורך התמידי לשפר את שירות הלקוחות בכל עסק או את התקשורת עם לקוחות העסק או עובדי העסק, גורמת ללא מעט עסקים לפעול לצורך הפקת סרט הדרכה. סרטי הדרכה יכולים להיות כיום מספר רב של סרטים המכסים נושאים שונים בתקשורת השיווקית. חברות מסוימות יבחרו להפיק סרט הדרכה לכל מוצר וחברות אחרות יבחרו להפיק סרטי הדרכה לכל פיצר במערכת שלהם. לא משנה איזה סוג של סרט הדרכה אתם מעוניינים להפיק מה שחשוב זה לבחור את החברה המקצועית והטובה ביותר בתחום.

סוגים של סרטי הדרכה

חשוב מאוד להבין שגם לקוחות של עסק מסוים וגם עובדי עסק לרוב לא יתעמקו בספרי ההדרכה וחוברות ההדרכה מהז'אנר הישן. אולם, סרטי הדרכה זמינים המועברים בצורה ממוקדת ונעימה יגרמו ללא מעט אנשים לצפות בהם על מנת לקבל את המידע הנדרש עבור הארגון, העסק, מוצר כלשהו, שירות ועוד. אין ספק שסרטי הדרכה תתרום למיצוב החברה כחברה מודרנית העושה מאמץ להיטיב עם הלקוחות והעובדים. כיום ניתן למצוא סוגים שונים של סרטוני הדרכה כגון"

סרטי הדרכה לציבור הרחב שהם בדרך כלל סרטים של רשויות מקומיות, משרדי ממשלה, ארגונים שפונים לקהל הרחב ועוד. בסרטים הללו יועברו מסרים של תדמית ומיצוב.

סרטי הדרכה ללקוחות פוטנציאלים או קיימים המבקשים כלי הדרכה ממוקד עבור נושאים שונים.

סרטי הדרכה לעובדים הרלוונטיים לצורך העברת מסרים של משאבי אנוש, ליווי בשינוי תהליכים, הרעת תנאים או הטבת תנאים ועוד.

כמה יעלה לכם להפיק סרט הדרכה?

מכיוון שסרטי הדרכה דורשים בחלק ניכר מהמקרים יצירת סדרה שלמה, התמחור יהיה בהתאם לדקה ובהתאם לפרמטרים שונים העומדים על הפרק. חשוב מאוד שתבחרו בחברה מקצועית ואמינה עבור הפקת סרטוני תדמית. למידע נוסף אודות מחיר סרטי תדמית

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגי שפות תכנות

שפות תכנות הן אבני הבניין של תכנות מחשבים. הם משמשים ליצירת יישומי תוכנה, אתרי אינטרנט ומוצרים דיגיטליים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של שפות תכנות

קרא עוד »