מערכת ERP

מערכת ERP – Enterprise resource planning, היא מערכת לתכנון משאבי ארגון המאגדת בתוכה את כל מערכות הניהול והמידע של עסק. בזכות מערכת זו נחסכת לעסקים רבים עבודה רבה המפוצלת לתחומים רבים של העסק ומאפשרת ריכוז של כלל העסק במערכת אחת. למערכת ERP יתרונות רבים המאפשרים ניהול נכון של עסקים רבים הן בהווה והן בעתיד. 

אלו הם חלק מיתרונות מערכת ERP

הכל תחת קורת גג אחת

במקום להתחיל ולהתקין עשרות מערכות שונות שכל אחת נוגעת בפן אחר של העסק, בעזרת מערכת ERP ניתן לנהל את הכספים, לצד משאבי אנוש, לצד רכש ולצד שירות לקוחות. כל אלו אסופים תחת קורת הגג של ERP, מערכת היוצרת סדר בבלאגן תוך תיאום סינכרוני בין כל תחומי העסק הקיימים. 

אחת בשביל כולם

החוזקה של מערכת ERP נמצא בכך שהיא מערכת שכל עסק יכול להשתמש בו. בין אם מדובר בעסק קטן, גדול, תאגיד, ארגון וכו', מערכת ERP היא מעין שבלונה שיכולה להתאים עצמה לכל עסק באשר הוא ובמה שהוא עוסק. כך, אין הצורך בהכנת תשתיות ייחודיות לכל עסק אלא ניתנת האפשרות להשתמש בדבר קיים שרק מחכה לנתונים.

מתחדשת עם הזמן

ככל שהזמן עובר והטכנולוגיה רק צוברת תאוצה, כך גם העסקים משתנים ואיתם המערכות מתעדכנות. בשנים האחרונות הוסיפה מערכת ERP גם את מערכת השיווק לעסק ובכך מאפשרת גם תכנון שיווקי ממש מתוכה. בשנים האחרונות עולם השיווק עבר בעצמו מהפכה מה שנתן לו מקום שמור במערכת זו ובעזרת הכלים שם כל עסק יכול לאפשר לעצמו לשווק עצמו כראוי. 

לסיכום,

מערכת ERP יכולה לסייע לעסק שלכם בניהולו, בתפקודו היום יומי על עובדיו ולקוחותיו וכן גם לחזות עבורכם את תצורותיו בשנים הבאות. סיוע ממערכת כזו יכול להפוך את חיי העסק שלכם לקלים יותר.

 

אולי יעניין אותך גם מידע על תוכנת פריוריטי

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: