איך מערכת CRM יכולה לסייע לעסק שלי?

CRM

מערכת CRM יכולה לסייע לעסק שלך לצמוח, לגדול ולהשתפר. את כל זה היא עושה באמצעות הפניית הזרקור לדבר הכי חשוב, לקשר בין העסק לבין הלקוח. המערכת עושה את זה לאורך כל השלבים האפשריים בקשר העסק – החל בפניה הראשונית של הלקוח, דרך סגירת עסקה, המשך עם עסאולי יעניין אותך גםקאות נוספות, הצעות שיווקית ועוד. 

מערכת CRM שיודעת להפוך יותר פניות לעסקאות 

דרך מאוד חשובה שבה מערכת CRM מסייעת לעסק שלכם טמונה ביכולת להפוך יותר פניות לעסקאות. כשאנו אומרים "פניות" אנו בעצם מדברים על לידים. הלקוחות כיום יכולים להיחשף לעסק ולהחליט ליצור עימו קשר ממש כהרף עין. הלקוחות פונים דרך אתר הבית, דרך שיווק שותפים, עמודי פייסבוק, חיפושי גוגל וכן הלאה. מערכת חזקה שבנויה נכון יכולה לרכז עבורכם את כל סוגי הפניות, מכל הערוצים השונים. ברגע שכל הלידים מרוכזים במערכת ממוחשבת אחת, אפשר לטפל בכולם בצורה יעילה יותר. 

מערכת CRM שעוזרת להפוך לקוחות למרוצים יותר 

עוד דרך שבה המערכת יודעת לסייע לעסק שלך היא על ידי הגשמת רצונותיו של כל לקוח והפיכתו למרוצה יותר. עסק שמשתמש נכון במערכת לניהול הקשר עם הלקוח למעשה מתעד לא רק דברים סטנדרטיים כמו שם הלקוח או מספר הטלפון שלו. במערכת ידידותית למשתמש יוכלו הטלפן או אשת המכירות או מנהל עסק לפרט דגשים החשובים ללקוח. כאשר מעדכנים דברים חשובים שעלו בשיחה עם הלקוח, אפשר לנהל את הקשר מולו בצורה נכונה יותר. אפשר להימנע מטעויות, אפשר להפוך כל לקוח ליותר מרוצה. לקוח שנותנים לו את המגע האישי והיחס האישי, הוא גם לקוח שבמידה מסוימת עובד בשבילכם. הוא ממליץ עליכם לאחרים. הוא הופך ללקוח קבוע. הוא זה שיגיב ברשתות החברתיות בצורה טובה בשבילכם, יתן לכם לייקים, שיתופים וכן הלאה. כך, מערכת ה-CRM משפרת את העסק ומחזקת את המוניטין ואת העסקים. 

יותר תפוקה, פחות תשומות 

מכירים את זה שאתם מבזבזים את הזמן בקריאת אין ספור מיילים, ברישום לידים באקסל או בביצוע עוד משימות "שחורות", לא ביעילות? מערכת CRM שמותאמת לעסק שלכם חוסכת זמן ובעסקים גדולים אפילו חוסכת כוח אדם. עם פחות תשומות, אתם מקבלים יותר תפוקה. מגיבים ליותר לידים, משאירים לקוחות מרוצים ומרוויחים מכל הכיוונים, תוך חיסכון במשאבים. מערכת כזאת יודעת למחוק פניות כפולות, היא מאפשרת לתעד את הטיפול בליד ואף לשייך את הלידים לפי גורמים שונים בעסק. בסיכומו של דבר, יותר לידים הופכים לעסקות ולהכנסות.

אולי יעניין אותך גם מערכת CRM לעסקים קטנים

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך ניתן לבצע כריית ביטקוין
המטבע הדיגיטלי ביטקוין אינו דומה למטבעות המוכרים ולכן במהלך המסחר בו עלול להיווצר מצב שמשלמים...
קרא עוד »
מרץ 12, 2020
למה צריך תעודת SSL?
כאשר אתה מתקשר עם מישהו דרך רשת לא מאובטחת, אין לך שליטה על מה שעלול לקרות במהלך התקשורת שלך. אתה לא...
קרא עוד »
נוב 14, 2022
מגן מסך שיאומי – בחרו באחד מקורי
כאשר ניגשים לקנות מגן מסך שיאומי יהיה ניתן למצוא מגני מסך שמיוצרים על ידי שיאומי וזאת לצד כאלה...
קרא עוד »
יול 07, 2021