רוצה להצליח כמפתח אפליקציות? 5 יכולות שאתה חייב לסגל לעצמך

רוצה להצליח כמפתח אפליקציות? 5 יכולות שאתה חייב לסגל לעצמך

יש לכם רעיון מדהים של פיתוח אפליקציות Android והפעם אתם הולכים לעשות את זה! אתם הולכים להפוך למיליונרים.

אז רגע לפני שאתם נסחפים ורצים לפתח את האפליקציה שלכם, עצרו לרגע ובדקו, האם הרעיון שלכם הוא באמת נחוץ, האם הוא יציב ובאם הוא עומד על יסודות מוצקים.

ישנם כמה וכמה דברים חשובים או יכולות שאתם צריכים לסגל לעצמכם על מנת שתוכלו להיות בטוחים כי האפליקציה אכן תצליח לייצר פירות וגם לקטוף.

  1. מישהו כבר חשב על זה קודם?

לפני הכול חשוב מאוד לבדוק האם התוכנה כבר קיימת בצורה כזו או אחרת אצל בית תוכנה מקצועי. אם לדעתכם מודבר בהמצאת המילניום, קשה להאמין שעוד לא היה עד כה מישהו שחשב על זה.

  1. מהי הנחיצות של האפליקציה?

חשוב לבדוק מהי רמת הנחיצות של האפליקציה. עליכם לנסות לחשוב האם האפליקציה תוכל לפתור בעיות אמתיות של אנשים בחיי היום יום שלהם והאם הם אכן ירצו לעשות בה שימוש.

  1. אתם צריכים להיות כריזמטיים

קיימים מיליוני אפליקציות . אם תבדקו במכשיר הסלולארי שלכם תגלו כי יש לכם עשרות ואלי מאות אפליקציות שאתם בכלל אל עושים בהם שימוש. מה עושה את ההבדל בין אפליקציה שימושית לבין כזו שלא ממש שימושית? התשובה היא בכריזמטיות ובחוויה שהאפליקציה מציעה לכם. אתם צריכים לחשוב על משהו מיוחד שהאפליקציה שלכם תספק. על חידוש מיוחד, על הפתעה וגם על ערך מוסף שהאפליקציה הזו תתרום למשתמשים.

  1. בנו מודל כלכלי אמתי – ישנם אפליקציות רבות שהתחילו את דרכן ללא מודל כלכלי ברור וידוע מראש. עם הזמן הם שדרגו את האפליקציה שלהם הוסיפו בה אפשרויות שדרוג אותם יש לרכוש, הם משלבים בו פרסומות והופכים אותה לכלי רווחי. כדאי לתכנן מראש את המודל הכלכלי של האפליקציה ורק אחר כך לצאת לדרך.
  2. מחקר שוק – עליכם לבדוק האם השוק אכן רוצה את הפיתוח שלכם והאם יהיו בו מתעניינים.

אחרי שתבדקו את כל הנתונים הללו ותבררו כי אכן אתם עומדים בכל הקריטריונים תוכלו להתקדם הלאה ולהשיק את האפליקציה שלכם.

 

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: