סקר sms

סקר SMS הוא דרך פופולארית ליצור תוכן עבור נישה ספציפית. הוא משמש לא רק אתרי מסחר אלקטרוני, אלא גם סוכנויות דיגיטליות וסטארט-אפים.

באמצעות כלי סקר ה-SMS, תוכל ליצור סקר קצר המבקש מהמשתמשים לספק משוב על נושא ספציפי. סקר הוא צורת תקשורת המאפשרת לקהל לתת משוב על מוצר או שירות. ניתן להשתמש בו למחקר, פילוח שוק, פיתוח לקוחות ועוד.

סקר הוא שיטה לאיסוף מידע ונתונים. זהו סוג של מחקר שיכול לשמש למטרות שונות. סקר הוא מעין מחקר איכותני שמטרתו לאסוף נתונים מקהל היעד. חשוב ליצור סקר כדי שתוכלו לאסוף מידע על קהל היעד.

סקר הוא צורת תקשורת הכוללת שליחת מסר בודד לקבוצת אנשים. מטרת הסקר היא לקבל משוב מהקבוצה על משהו שהם מתעניינים בו. סקר הוא דרך קלה לאסוף נתונים. ניתן להשתמש בו כדי לאסוף מידע מלקוחות, עובדים, לקוחות פוטנציאליים ומבעלי עניין אחרים.

למידע על סקרי שירות בSMS >>>

למה עושים סקרים?

סקר יכול להתבצע על ידי פשוט לשאול אנשים איך הם מרגישים לגבי נושא או נושא מסוים. השאלות צריכות להיות ברורות ותמציתיות. כמו כן, עליהם להיות בעלי עיצוב ודקדוק נאותים כדי להבטיח שלמשיבים יהיה קל ככל האפשר למלא את הטופס ולספק את המשוב שלהם על הנושא או הנושא שעל הפרק.

סקרים הם חלק חשוב בכל אסטרטגיה שיווקית. הם מספרים לך את הדעות והמחשבות השונות שיש לאנשים לגבי המוצר או השירות שלך, ומה הם רוצים ממנו. לדוגמה, סקר עשוי לעזור לך לדעת אם אנשים ירצו לנסות את המוצר החדש שלך לפני שהם קונים אותו. סקר יכול גם לעזור לך להבין מה הלקוחות שלך באמת חושבים על המוצר או השירות שלך על ידי שאילת אותם שאלות על דעותיהם וכן על חוויות השימוש שלהם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להפחית בריבית משכנתא?
הבנק לא נותן כסף סתם, לכן, נקודת המוצא שלכם צריכה להיות שהבנק מעוניין להרוויח כסף, גם אם זה בטווח הרחוק...
קרא עוד »
ינו 16, 2022
קידום אתרי וויקס – האם אפשרי
מי לא שמע על וויקס? מערכת בבעלותה של חברה ישראלית המאפשרת לבנות אתרים בקלות רבה למי שאינו בקיא בתכנות...
קרא עוד »
ינו 24, 2019
בואו להתעדכן בכל החדשות הכי חמות בנושאי טכנולוגיה וגאדג'טים
אם אתם מרעננים דפיהם של אתרי הסמארטפונים בכל חמש דקות כדי לבדוק מה התחדש בכל רגע,  או האם הנייד החדש...
קרא עוד »
דצמ 28, 2018