הגיע הזמן שגם לכם יהיה אופיס עם רישיון חוקי

אופיס

לעבוד עם תוכנות באופן לא חוקי? אין ספק שיש לזה הרבה חסרונות. אם אתם עושים שימוש  באופיס, כמו מרבית העולם, הגיע הזמן שגם לכם יהיה אופיס עם רישיון חוקי. יש לכך סיבות רבות, ונציג כמה מהן להלן. 

לקניית אופיס 2021>>>

אתם בוחרים את מודל התשלום, בלי אותיות קטנות  

עם ההשקה של אופיס 2021 הגיעה הזמן להזכיר שניתן להשתמש ברישיון חוקי בכל מודל שנראה לכם נוח ומשתלם יותר. למשל, אם אתם רוצים את שיטת המנוי, ניתן להצטרף לאופיס 365. כאן, מודל התשלום הוא חודשי או שנתי. מודל התשלום מביא בחשבון את כמות וסוג המכשירים. תשלמו על פי מספר המחשבים שלכם, במחיר סביר ביותר. במידה ואתם מעדיפים לשלם מחיר חד פעמי, עם רישיון שתקף לכל החיים, אופיס 2021 מציע בדיוק את זה. כל הפיצ'רים הכי מעודכנים, בתשלום חד פעמי ובלי אותיות קטנות.  

הכי מוגן לעבוד חוקית 

תוכנות לא חוקיות עשויות לעבור מניפולציות על ידי גורמים שונים, מה שאומר בעצם חולשת אבטחה. כאשר עובדים עם רישיונות חוקיים, אפשר ליהנות בכל רגע נתון מעדכוני האבטחה והשיפורים שמשחררת החברה. אם אתם רוצים לעבוד בצורה הכי מוגנת וללא הפתעות, אופיס עם רישיון חוקי תאפשר לכם בדיוק את זה. 

לקניית ווינדוס 11 >>>

אופיס, לכל המכשירים שלכם 

אופיס עם רישיון חוקי מאפשר לכם להשתמש בכל חבילת התוכנות, בכל המכשירים הרצויים לכם. באותו רישיון, תקבלו את הגרסה העדכנית של וורד, את הגרסה של אקסל, פאואר פוינט ואאוט לוק. כל יישום לשימוש ביתי, פרטי או מסחרי, הכל פתוח לפניכם, בהישג ידכם. כבר אין צורך לחשוש ממבצעי אכיפה או תקלות. ניתן לקבל תמיכה ומענה, לעבוד עם כל מה שרצוי לכם במחיר נוח ומשתלם. 

בצעו השוואת VPN

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא בעצם מיני אתר אינטרנט המכיל את כל המידע על החברה, המוצרים או השירותים שלך. זה גם מקום שבו אנשים יכולים למצוא

קרא עוד »

פתרונות ניהול חנייה

חניה היא נושא חשוב מאוד בחברה שלנו. זה נתפס כאחד ההיבטים החשובים ביותר של כל עיר. אז לא אמורה להיות בעיה למצוא פתרון לניהול חניה.

קרא עוד »

קידום אתרי מסחר

"אתרים שאינם מקודמים בשום אמצעי אחר. הם צריכים להיבנות ולתחזק אותם על ידי האנשים שיצרו אותם. אבל הם לא עסק, הם רק תחביב". עם העלייה

קרא עוד »