סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות – כמה הן מזיקות?

סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית היא מכשיר אידוי אלקטרוני המשמש לצריכה של ניקוטין או חומרים פעילים אחרים. ניתן למצוא מגוון סוגים מהן, ובין היתר, בערכות חד פעמיות. הן משמשות עבור רבים כתחליף לסיגריות המבוססות על טבק. נשאלת השאלה כמה  הן מזיקות? התשובה לכך אינה חד משמעית מאחר וקיימים מחקרים שונים בנושא. יחד עם זאת, רמת הסיכון נקבעת על פי סוגי החומרים אותם מכניסים לסיגריה והמהולים בה. צריך לציין, כי בקרה נכונה ושימוש מושכל מבטלים כל סכנה שהיא. בטח ביחס לעישון סיגריות רגילות.

סוגים שונים

ניתן למצוא אמצעי עישון של סיגריות אלו הדומים לאלו הקונבנציונאליים כמו: מקטרת, סיגריה, סיגר וכדומה. רבים מהם מגיעים בצורה של גליל כאשר חומר המילוי מגיע בטעמים שונים. בתוך כל מכשיר קיים סליל המופעל על ידי סוללה חשמלית בצורה ידנית או כאשר מתבצעת שאיפה מהסיגריה. הסליל מחמם את הנוזל וכאשר הוא מגיע לטמפרטורה גבוהה הוא הופך לאדים המנדפים את החום הנוצר בתהליך הנקרא התאיידות. האדים הם הנשאפים על ידי המעשן. הם נראים כמו עשן והתחושה המתקבלת דומה לעישון.

נוזלי אידוי

נוזלי האידוי הקיימים מכילים חומרים מגוונים כולל ניקוטין במינון נמוך. היצרנים מחויבים לשמור על הרכב חומרים שאינו מסכן את בריאות המעשנים ופועלים רבות בכיוון הנ"ל. סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות מספקות רגעים חשובים התורמים לשקט נפשי של המעשן, ובמקרים רבים, מהוות תחליף טוב לכל מי שאינו יכול להימנע כלל מעישון. מומלץ לרכוש אותן אצל משווק בעל מוניטין אשר ברשותו אתר אינטרנט מושקע. ניתן למצוא בו מבחר תמונות של מוצרים כולל תיאור המפרט שלהם. האתר מציע מחירים ותנאים נוחים כולל מבצעי מכירה לכמויות. כך ניתן לבצע רכישה נכונה ובטוחה.

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של מערכת ERP
מערכת ERP – Enterprise resource planning, היא מערכת לתכנון משאבי ארגון המאגדת בתוכה את כל מערכות הניהול והמידע של...
קרא עוד »
פבר 10, 2021
כל המידע על הגנת סייבר
הגנת סייבר היא נושא קריטי בעולם הדיגיטלי של היום. עם השימוש הגובר בטכנולוגיה, עסקים ואנשים פרטיים...
קרא עוד »
ינו 11, 2023
מהן הדרכים לייצר הכנסה פאסיבית?
הכנסה פסיבית היא סוג של הכנסה פסיבית שנובעת מכך שלא עושים כלום. זה ההפך מהכנסה פעילה, שהיא סוג ההכנסה...
קרא עוד »
ספט 13, 2022