סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות – כמה הן מזיקות?

סיגריה אלקטרונית

סיגריה אלקטרונית היא מכשיר אידוי אלקטרוני המשמש לצריכה של ניקוטין או חומרים פעילים אחרים. ניתן למצוא מגוון סוגים מהן, ובין היתר, בערכות חד פעמיות. הן משמשות עבור רבים כתחליף לסיגריות המבוססות על טבק. נשאלת השאלה כמה  הן מזיקות? התשובה לכך אינה חד משמעית מאחר וקיימים מחקרים שונים בנושא. יחד עם זאת, רמת הסיכון נקבעת על פי סוגי החומרים אותם מכניסים לסיגריה והמהולים בה. צריך לציין, כי בקרה נכונה ושימוש מושכל מבטלים כל סכנה שהיא. בטח ביחס לעישון סיגריות רגילות.

סוגים שונים

ניתן למצוא אמצעי עישון של סיגריות אלו הדומים לאלו הקונבנציונאליים כמו: מקטרת, סיגריה, סיגר וכדומה. רבים מהם מגיעים בצורה של גליל כאשר חומר המילוי מגיע בטעמים שונים. בתוך כל מכשיר קיים סליל המופעל על ידי סוללה חשמלית בצורה ידנית או כאשר מתבצעת שאיפה מהסיגריה. הסליל מחמם את הנוזל וכאשר הוא מגיע לטמפרטורה גבוהה הוא הופך לאדים המנדפים את החום הנוצר בתהליך הנקרא התאיידות. האדים הם הנשאפים על ידי המעשן. הם נראים כמו עשן והתחושה המתקבלת דומה לעישון.

נוזלי אידוי

נוזלי האידוי הקיימים מכילים חומרים מגוונים כולל ניקוטין במינון נמוך. היצרנים מחויבים לשמור על הרכב חומרים שאינו מסכן את בריאות המעשנים ופועלים רבות בכיוון הנ"ל. סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות מספקות רגעים חשובים התורמים לשקט נפשי של המעשן, ובמקרים רבים, מהוות תחליף טוב לכל מי שאינו יכול להימנע כלל מעישון. מומלץ לרכוש אותן אצל משווק בעל מוניטין אשר ברשותו אתר אינטרנט מושקע. ניתן למצוא בו מבחר תמונות של מוצרים כולל תיאור המפרט שלהם. האתר מציע מחירים ותנאים נוחים כולל מבצעי מכירה לכמויות. כך ניתן לבצע רכישה נכונה ובטוחה.

 

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא בעצם מיני אתר אינטרנט המכיל את כל המידע על החברה, המוצרים או השירותים שלך. זה גם מקום שבו אנשים יכולים למצוא

קרא עוד »

פתרונות ניהול חנייה

חניה היא נושא חשוב מאוד בחברה שלנו. זה נתפס כאחד ההיבטים החשובים ביותר של כל עיר. אז לא אמורה להיות בעיה למצוא פתרון לניהול חניה.

קרא עוד »

קידום אתרי מסחר

"אתרים שאינם מקודמים בשום אמצעי אחר. הם צריכים להיבנות ולתחזק אותם על ידי האנשים שיצרו אותם. אבל הם לא עסק, הם רק תחביב". עם העלייה

קרא עוד »