איך לשמור על חיי המדפסת לאורך השנים

1898471-min

אם גם אתם, כמו לא מעט בעלי עסקים אחרים, כבר החלפתם בעבר לא פעם מדפסת, ברור מדוע אתם תוהים מה אפשר לעשות בנידון. האם באמת מדובר על מכשיר שצריך להחליף כל כמה שנים? או שאולי יש מספר פעולות שנוכל לעשות כדי להאריך את חיי המדפסת? האמת היא, שיש מספר דברים שכדאי להתייחס אליהם ולהקפיד עליהם, כי בעזרתם המדפסת שלכם תחזיק מעמד זמן רב יותר. לדוגמה:

 

  • התאמת הדיו למדפסת: אם תקפידו על העניין הזה, המדפסת לא רק תעבוד טוב יותר, אלא היא גם תאריך ימים.
  • כיבוי המדפסת: חשוב לזכור לכבות את המדפסת כשלא עושים בה שימוש.
  • דיו צבעים: במידה ואתם כן נוהגים להדפיס בצבעים, חשוב להקפיד על כך שתמיד יהיה גם דיו צבעים במדפסת.
  • בדיקה תקופתית: רצוי לבקש מאיש המחשבים שלכם לבדוק את המדפסת פעם בכמה זמן כי כך, אם תהיה בה תקלה כלשהי, הוא יוכל לזהות זאת ולתקן אותה מיד.

 

בחרו מראש מדפסת איכותית

עוד טיפ שנוכל לתת לכם בנושא של הארכת ימי המדפסת שלכם במשרד, הוא לקנות מראש מדפסת מאיכות בלתי מתפשרת. זה לא סוד שבתחום הזה אנחנו יכולים למצוא היום סוגים שונים של מדפסות ואינספור אפשרויות זולות, אך לא תמיד מה שהכי זול גם באמת הכי משתלם. למעשה, האם המחיר הזול שאתם עומדים לשלם על המדפסת החדשה שלכם יבוא על חשבון האיכות שלה, מהר מאוד תוציאו כסף על תיקונים. לכן, אם אתם רוצים לקנות מדפסת שתחזיק מעמד לאורך זמן, רצוי לבדוק מראש שאתם מבצעים קניה איכותית. שווה לשלם קצת יותר על מדפסת טובה אם זה מה שיבטיח שהיא תחזיק מעמד לזמן רב.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

קורס עזרה ראשונה מכללת תלפיות

קורס עזרה ראשונה מכללת תלפיות נחשב לאחד הקורסים החשובים והחיוניים ביותר. אומנם אנשים בים בוחרים לבחור קורסים שונים על מנת להעשיר את הידע שלהם ולהרחיב

קרא עוד »

מחשבים בצפון

איך בוחרים מחשב? וכיצד אפשר לבחור חנות או ספק מחשבים מעולה? אם אתם זקוקים למכשיר החשוב הזה שכיום כבר אי אפשר לחיות לעבוד או לנהל

קרא עוד »