אופיס 365 – מגיע לעסק שלכם הכי טוב שאפשר

אופיס 365, הוא ענן הפרודוקטיביות שנועד לעזור לכם לרדוף אחרי תשוקתכם ולנהל את העסק שלכם. מייקרוסופט מפגישה אפליקציות פרודוקטיביות מהשורה הראשונה עם שירותי ענן רבי עוצמה, ניהול מכשירים ואבטחה מתקדמת בחוויה מחוברת אחת.

אופיס 365 – מגיע לעסק שלכם הכי טוב שאפשר 

כמעט כל מי שהשתמש במחשב בשלושים השנים האחרונות, יבוא במגע עם מיקרוסופט וורד, אקסל או פאוור פוינט, שליחת דוא"ל דרך אאוטלוק או שליחת מסרים בסקייפ.

מיליוני עסקים מודרניים מסתמכים על הכלים של אופיס 365 כדי לתקשר, ליצור מסמכים ולאזן את ספריהם. אבל יש לאופיס הרבה יותר ממה שמשתמשים רבים מבינים, במיוחד מאז יציאת Office 365.

מה זה בכלל אופיס 365? 

Office 365, שהושק בשנת 2001, הוא גרסת מודל מנויים מבוססת ענן לסוויטת הפרודוקטיביות הפופולרית של מיקרוסופט של מיקרוסופט. 

Office 365 מכיל יישומי ליבה זהים לגרסאות המסורתיות של Office, כולל Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, ובהתאם לתוכנית שנרכשה, עשוי לכלול גם אפליקציות ושירותים אחרים כגון Publisher, מתכנן, OneDrive, Exchange, SharePoint, צוותי גישה וכדומה.

חבילות אופיס 365 

ישנן מספר חבילות שונות הזמינות בעת הרישיון של Office 365, כולל גרסאות לשימוש אישי, משקי בית מרובי משתמשים, סטודנטים, עסקים, מלכ"רים ומוסדות חינוך.

ישנן גם גרסאות מקוונות וניידות בלבד של Office, המכונות Office Online, דרכן המשתמשים יכולים לקבל גישה לגרסאות מוגבלות-תכונה של אפליקציות Office בחינם.

כמה זה אופיס 365? 

בגדול, מחירי אופיס קבועים, אלא אם קיבלתם קופון או רכשתם דרך אתר מפנה שמביא הנחה על הקנייה דרכו. בסביבות ה- 600 שקלים, תוכלו לרכוש לכל החיים את כל תוכנות אופיס 365.

> קראו על שירותי IT לעסקים בלינק https://exsitu.co.il/articles/storage/it-services1

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך: