אנטי וירוס – העדכונים האחרונים 2019

אנטי וירוס 2019

כפי שקורה לא מעט בעולם הפשע, ככל שמערכות החוק וההגנה מצליחות לייצר כלים בשביל להתמודד עם פושעים, כך הם מסוגלים לייצר כלים נגדיים וחזקים יותר אשר מאתגרים את רשויות החוק. לכן זה משחק של חתול ועכבר שאף פעם לא מגיע אל סיומו.

כך גם בנוי המשחק של מערכות אנטי וירוס קספרסקי Kaspersky למשל ומערכות הגנה על מחשבים אל מול מי שמבקש ומצליח לייצר וירוסים ואיומים אחרים על מחשבים, מכשירי סלולר וטאבלטים. אם בעבר נזקקנו לאנטי וירוס סטנדרטי, הרי שכיום אנחנו כבר צריכים להשתמש במערכות מתקדמות, אשר גם הן צריכות להתעדכן כל הזמן בשביל להתמודד עם האיומים החדשים ביותר בתחום.

צריך לומר בהקשר זה, שבאופן אירוני, ככל שהמערכות המיחשוב והתוכנה הופכות משוכללות יותר טכנולוגית, כך הן גם קורצות יותר למי שמבקש לפרוץ לתוכן ולפגוע בהן, וכן הן פגיעות יותר. הדוגמא הקלאסית זה האינטרנט. לפני שהוא היה נוכח בחיינו, אומנם לא היינו יכולים לעשות הרבה מאוד פעולות שכיום אנחנו מסוגלים לעשות, מצד שני, המחשבים שלנו היו הרבה יותר מוגנים, לא היתה דרך לחדור אליהם.

גם בשנת 2019 אנחנו יכולים לראות שינויים ועדכונים שונים שמתרחשים בתחום, קראו באתר. אנחנו יכולים לראות את זה בהקשרים נקודתיים בהם כל תוכנה מתעדכנת על פי הוירוסים החדשים שנכנסים לשוק, אנחנו יכולים לראות את זה באמצעות עדכוני האבטחה של מערכות כמו ווינדוס אך גם באמצעים אחרים. אך אנחנו יכולים לראות את זה בהקשרים רחבים יותר, כאלה שמאפשרים לנו, להתמודד עם האיומים הצפויים בשנה זו וכן הלאה.

למשל, אנחנו יכולים לראות הרבה יותר התייחסות להגנה של מחשבים מפני פריצות כופר, פריצות שהפכו להיות שם דבר בתחום האינטרנט. מדובר על מיילים שנשלחים אל אנשים שונים, בהם נכתב שעליהם לשלם מחיר מסוים אחרת תהיה פגיעה במחשב שלהם ומעבר לכך. אנחנו יכולים להיות בטוחים שאותם אנשים לא מבקשים רק לפגוע בקבצים סטנדרטיים אלא ממש להרוס את חייו של המשתמש דרך המחשב.

כמו כן, אנחנו יכולים לראות עדכונים נרחבים בכל הקשור להצפנה וסיסמאות לצורך חיזוק האבטחה, וכן אבטחה משולבת של מספר מכשירים ואלמנטים בו זמנית.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה זה שיווק בעזרת AI

נהוג להשתמש בשיווק במערכות בינה מלאכותית כדי להבין את התנהגות הלקוחות ולחזות את דפוסי הקנייה העתידיים שלהם. זוהי דרך לשפר אסטרטגיות שיווק על ידי הבנת

קרא עוד »

מערכות אוורור וסינון למפעלים

מספר המפעלים בעולם גדל מ-30 מיליון בשנת 1990 ל-180 מיליון בשנת 2023. גם הדרישה למערכות אוורור וסינון תעשייתיות גדלה. המשמעות היא שהתעשייה עוברת תקופה של

קרא עוד »