012 מובייל – האם הם עדיין רלוונטים בזירת התקשורת

012 מובייל - האם הם עדיין רלוונטים בזירת התקשורת

שוק התקשורת בארץ מתאפיין ברמת תחרותיות גבוהה, וחברות רבות מתחרות על תשומת לבם וכספם של הצרכנים בתחומי הטלוויזיה, אינטרנט סלולר וגם טלפון קווי. 012 מובייל נחשבת אולי לחברה ותיקה שנעלמה מהשטח (בגלל הדמיון בשם ל"קווי זהב"), אבל למעשה היא נשארה פה כל הזמן ונמצאת כיום בבעלות מלאה של פרטנר. גם היא מציעה חבילות משתלמות בתחומי האינטרנט והסלולר ומספקת מגוון חבילות בהתאמה לצרכים המשתנים של הלקוחות. החברה הייתה הראשונה שקיבלה רישיון לספק שיחות קוליות על תשתית פס רחב, בטכנולוגיה המכונה VOB. כמו כן החברה מציעה אינטרנט במהירות עד 200 מגה וחבילות שונות לנוסעים לחו"ל. בכל נסיעה לחו"ל רצוי מאוד שתהיה לנו חבילה כדי לשמור על קשר עם המשפחה ומקום העבודה ולקבל מידע נחוץ בשעת חירום – אם זו תגיע. לכן כדאי ליצור קשר עם נציגי השירות ולבדוק את ההצעות המשתלמות של 012 מובייל.

012 מובייל מציעה גם שירותים ייחודיים אחרים שיוכלו לסייע לכם בקביעות, כמו סינון תכנים שאינם ראויים. שירות כזה ניתן על ידי החברה במטרה למנוע מבעלי המכשיר, מבוגרים או ילדים, חשיפה לתכנים שיווקיים, פורנוגרפיים, דתיים ועוד, כדי למנוע מצבי מבוכה וחשיפה שאינה הולמת את גיל המשתמש או את העדפותיו. שירות הסינון מאפשר גלישה בטוחה יותר וניתן חינם. רשימת האתרים מתעדכנת בקביעות כדי למנוע מפחי נפש. לחברה מרכזי שירות ונקודות שירות בכל הארץ למקרה שהתעוררה בעיה כלשהי ואתם מעוניינים בנציג שירות.

הניסיון הרב של החברה מוביל גם למגוון הטבות בחבילות השונות של מחירי תקשורת. אפשר להוציא ולקבל שיחות בחו"ל גם במקומות בהם אין קליטה, תוך שימוש בשירות הנקרא WIFI CALLING. הצטרפות לרשימת המנויים מעניקה גם דוברי הטבה לרכישה ברשת BUYME  של מתנות  והטבות שונות. את כרטיס ה SIM תוכלו להתקין באופן עצמאי באמצעות אתר האינטרנט של החברה, וכך תחסכו זמן של טיפול בסניף או מוקד שירות. מלבד שירותי סלולר החברה מוכרת ללקוחות גם את המכשירים עצמם וכן טאבלטים ואביזרים נלווים.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מערכות הגברה – טיפים

אתם מתכננים להרים אירוע יוקרתי. אתם משקיעים מאמץ וכסף, כדי שהאירוע יקבל את הכבוד המתאים לו. הערב ירד, והאירוע התחיל. המקום מואר וחגיגי, ומשדר יוקרה

קרא עוד »
קידום אתרים-פייסבוק

כך תצליחו בשיווק בפייסבוק

המפתח העיקרי להצלחה בשיווק בפייסבוק היא החיבור לקהל שלכם. הסיבה שהתחלנו את המאמר הזה כבר במשפט שהוא השורה התחתונה שלו – היא כדי שכל מה

קרא עוד »