כמה עולה לפתח אפליקציה? אם זה משהו שאתה שואל את עצמך – היכנס

כמה עולה לפתח אפליקציה

שאלתם פעם כמה עולה לפתח אפליקציה? אם נכנסתם לכאן, אז התשובה כמובן חיובית. עלויות הפיתוח נשענות על פרמטרים רבים, שאת חלקם נסקור כאן. בנוסף, נציין באיזו דרך ניתן לקבל הערכת עלויות בצורה נאמנה למציאות, התואמת את הצרכים והמטרות שלכם. 

הגדירו עד כמה חדשנית האפליקציה שלכם 

העלויות הנדרשות כדי לפתח אפליקציה מתחילות בעצם בהגדרת הצרכים שלכם והיישומים הנדרשים. טווח המחירים רחב ובגדול, אפשר לתרגם את זה לשאלה עד כמה חדשנית ומהפכנית אתם רוצים את האפליקציה שלכם. אם מדובר ביישומון סטנדרטי יחסית, עם זמן פיתוח לא ארוך במיוחד, העלות לא תחייב אתכם להקצות תקציב ניכר. אם אתם צריכים אפיון מאוד מעמיק והחדשנות והייחודיות חשובים ונדרשים לכם, העלות תלך ותאמיר. אך כמובן, פתרונות חדשניים באמת גם יזכרו לפופולריות גבוהה. 

מהו צוות הפיתוח הנדרש 

כדי לפתח אפליקציה נדרש צוות פיתוח או מפתח אפליקציות. עלות הפיתוח הינה נגזרת של בית התוכנה, איכותו המקצועית ומספר אנשי הצוות שיהיו מעורבים בפרויקט. יש גם אלמנט של לוח זמנים. ניתן במידה והדחיפות גבוהה לזרז את הפיתוח על ידי הגדלת הצוות והשקעת יותר משאבים, מה שכמובן מביא לעלויות בהתאם. 

אפיון והגדרת צרכים לקבלת מחיר מדויק 

על מנת לדעת מהו המחיר הקרוב ביותר למציאות יש צורך לבצע אפיון ראשוני של האפליקציה. צריך להגדיר את המשתמשים, להחליט האם היא תותאם רק למובייל, האם היא אמורה לפעול גם בסביבת ווב, כמה צריך להשקיע בצד השרת ובצד הלקוח. בבית התוכנה NPCoding מציעים שימוש במחשבונים מתקדמים לקבלת הצעת מחיר ולחידוד הגדרת הצרכים כבר בשלב ראשוני. היעזרו במחשבונים המתאימים ותוכלו לקבל תשובה אמינה לגבי המשאבים הנדרשים להשגת המטרה. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מחשבים בצפון
איך בוחרים מחשב? וכיצד אפשר לבחור חנות או ספק מחשבים מעולה? אם אתם זקוקים למכשיר החשוב הזה שכיום כבר...
קרא עוד »
דצמ 02, 2020
אוזניות לטלוויזיה לכבדי שמיעה – הפיתרון האולטימטיבי
יש אנשים אשר חווים משבר בריאותי וחושבים כי זה סוף החיים או שכעת איכות החיים שלהם תהיה הרבה פחות גבוהה....
קרא עוד »
מאי 02, 2019
האם אפשר לקדם אתר תוך חודש?
רבים מבעלי האתרים, מעוניינים לקדם את האתר שלהם במהירות, ולעיתים מצפים שתוך חודש מתחילת עבודת הקידום...
קרא עוד »
פבר 23, 2020