שירותי ERP – איך להשתמש ב ERP בצורה שתגדיל לך את ההכנסות

מערכת ERP

כשאתם חותרים להשגת המטרה של הגדלת הכנסות, כדאי להפנות מבט למשאב החשוב לכם, שנקרא ERP. שירותי ERP שמשתמשים בהם בצורה טובה יאפשרו לכם להגדיל את שורת הרווח, עם יותר הכנסות לחודש, לרבעון ולשנה. 

צריכים פתרונות ERP? צרו קשר >>>

השתמשו בממשקים אוטומטיים לפי הצורך 

ככל שניתן יהיה לשלב אוטומציה לתוך שירותי ERP כך יעילותכם תעלה. יעילות גבוהה משפרת הכנסות באופן די וודאי. גם ההוצאות שלכם ירדו כך שזהו רווח כפול. לדוגמא, ממשק בין מערכת נוכחות עובדים לבין ERP ומערכת שכר חוסכים זמן עבודה וגם טעויות. 

קראו עוד על מערכת ERP >>>

למדו את העובדים לתעד נתונים מהותיים 

שירותי ERP לא פועלים מעצמם. אמנם חלק מהנתונים נגזרים בצורה אוטומטית למשל בנושאי נוכחות של עובדים, אולם לא הכל עובד כך. כדי להגדיל את ההכנסות צריך לארגן שגרת עבודה נכונה. חשוב ללמד את העובדים לתעד נתונים חשובים ומועילים. כך ניתן לייעל את העבודה, לשפר את ניהול הזמן וגם לפעול נכון מול הלקוחות שלכם. תעדו בעזרת העובדים שלכם מה הלקוחות שלכם רוצים. גלו מה הם מזמינים וגם מה הם היו רוצים לקבל ומה חסר לכם. אלה בדיוק הדברים שיאפשרו לכם לחתור למקומות הללו, עם שיפור מתמיד. כך תוכלו לספק ללקוחות יותר פתרונות, יותר מהר ועם מגוון רחב. 

שיפור דוחות ותצוגה – לא תאמינו כמה זה חשוב

על ידי הכנסת שיפורים בדוחות שאתם צורכים ועל ידי שיפור מאפייני התצוגה, יהיה לכם מאוד ברור איך לשפר. היעזרו בדוחות בנושאים לוגיסטיים, בנושאי מכירות, בסקירת מאפייני שביעות רצון. הדוחות יאפשרו לכם לנקוט צעדים אופרטיביים, לייעל את מערכת הלוגיסטיקה, לשפר זמני אספקה, להשיג שביעות רצון לקוחות וכך תוכלו למכור יותר. 

 

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גרניק

מהו גרניק לשטיפת רכב?

רוצים לקנות מכונות שטיפה לרכב בלחץ מים חזק? גרניק לשטיפת רכב הוא המכשיר המומלץ ביותר. אבל רגע… מה זה בכלל? איך מפעילים אותו? איך נדע

קרא עוד »
בודק חדירות

מה בודק חדירות עושה?

המאמר באדיבות השמת סייבר SeeHR כידוע, העולם כולו הופך לטכנולוגי יותר ויותר מיום ליום. בעיקר בשנתיים האחרונות בהם הקורונה גרמה לכולנו להפוך את שגרת החיים לווירטואליים.

קרא עוד »
מערכת קבלנים

5 סיבות לעבוד עם מערכת קבלנים

המאמר באדיבות https://medatech.com/he עבודה עם מערכת קבלנים מביאה עימה תועלות מתמשכות, הן בניהול פרויקטים והן בניהול מכירות. נכיר כמה סיבות מרכזיות לעבוד עם מערכת מסוג זה.

קרא עוד »