שירותי ERP – איך להשתמש ב ERP בצורה שתגדיל לך את ההכנסות

מערכת ERP

כשאתם חותרים להשגת המטרה של הגדלת הכנסות, כדאי להפנות מבט למשאב החשוב לכם, שנקרא ERP. שירותי ERP שמשתמשים בהם בצורה טובה יאפשרו לכם להגדיל את שורת הרווח, עם יותר הכנסות לחודש, לרבעון ולשנה. 

צריכים פתרונות ERP? צרו קשר >>>

השתמשו בממשקים אוטומטיים לפי הצורך 

ככל שניתן יהיה לשלב אוטומציה לתוך שירותי ERP כך יעילותכם תעלה. יעילות גבוהה משפרת הכנסות באופן די וודאי. גם ההוצאות שלכם ירדו כך שזהו רווח כפול. לדוגמא, ממשק בין מערכת נוכחות עובדים לבין ERP ומערכת שכר חוסכים זמן עבודה וגם טעויות. 

קראו עוד על מערכת ERP >>>

למדו את העובדים לתעד נתונים מהותיים 

שירותי ERP לא פועלים מעצמם. אמנם חלק מהנתונים נגזרים בצורה אוטומטית למשל בנושאי נוכחות של עובדים, אולם לא הכל עובד כך. כדי להגדיל את ההכנסות צריך לארגן שגרת עבודה נכונה. חשוב ללמד את העובדים לתעד נתונים חשובים ומועילים. כך ניתן לייעל את העבודה, לשפר את ניהול הזמן וגם לפעול נכון מול הלקוחות שלכם. תעדו בעזרת העובדים שלכם מה הלקוחות שלכם רוצים. גלו מה הם מזמינים וגם מה הם היו רוצים לקבל ומה חסר לכם. אלה בדיוק הדברים שיאפשרו לכם לחתור למקומות הללו, עם שיפור מתמיד. כך תוכלו לספק ללקוחות יותר פתרונות, יותר מהר ועם מגוון רחב. 

שיפור דוחות ותצוגה – לא תאמינו כמה זה חשוב

על ידי הכנסת שיפורים בדוחות שאתם צורכים ועל ידי שיפור מאפייני התצוגה, יהיה לכם מאוד ברור איך לשפר. היעזרו בדוחות בנושאים לוגיסטיים, בנושאי מכירות, בסקירת מאפייני שביעות רצון. הדוחות יאפשרו לכם לנקוט צעדים אופרטיביים, לייעל את מערכת הלוגיסטיקה, לשפר זמני אספקה, להשיג שביעות רצון לקוחות וכך תוכלו למכור יותר. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניהול מאגר לקוחות כמשאב לניהול עסק בצורה נכונה
הלקוחות הם החלק העיקרי של כל עסק. עבורם הוא קיים ובזכותם הוא מתקיים. מסיבה זו חשוב כל כך לתחזק את מאגר...
קרא עוד »
ינו 28, 2019
איך עובדת חומת אש ולמה זה חובה בכל מחשב?
ישנם שני סוגים של חומות אש עם הגעתו של מחשב חדש: הראשונה, היא חומת האש המובנית של מערכת המחשב הנקראת...
קרא עוד »
נוב 28, 2020
איפה למצוא אביזרי גיימינג איכותיים במחירים משתלמים
לא סתם עולם הגיימינג מוכר כתחרות לכל דבר וניתן לראות כי יש סבב של תחרויות בכל העולם וגם בישראל. למעשה...
קרא עוד »
דצמ 06, 2018