האם ניתן לשמר פטנט מעבר ל-7 שנים?

פטנט מעבר ל-7 שנים?

יש מחלוקת גדולה בעולם האקדמיה יש טעם בפטנטים או לא. מחד מי שמחזיק בפטנט מחזיק בכוח שוק אדיר וזאת עקב העובדה כי הוא למעשה מונופול במשך שנים ארוכות וזאת מכיוון שאף אחד לא יכול להתחרות בו עקב הגנת הפטנטים. אך באותה נשימה אנו צריכים לזכור שאם לא היו פטנטים חברות לא היות משקיעות הון עצום במחקר ופיתוח וכך לא היינו זוכים לאלפי המצאות אשר משפרות את איכות החיים שלנו ואשר גם מצילות חיים פעמים רבות ראו המקרה של תרופות אשר מפותחות וזוכות להגנה. על רקע זה ברור מדוע יש כאלו השואלים האם ניתן לשמר פטנט מעבר ל-7 שנים? ואנו חייבים לציין כי במקרים רבים התשובה לכך היא חיובית כאשר הדבר תלוי במוצר שאתם רוצים לרשום (קראו על רישום סימני מסחר) ובחוקים שיש בנוגע אליו ועל כן כדאי תמיד לבחון את הדבר הזה.

מדוע לא כדאי לרשום פטנט לבד?

עליכם להבין כי חוקי הפטנטים הם החוקים המסובכים ביותר בעולם ופעמים רבות גם מי שהוא בעל תואר במשפטים יתקשה להבין אותם לעומק. לכן יש צורך בניסיון בתחום הפטנטים אם אנו רוצים לרשום פטנט אשר לא יוכלו לעקוף. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי ממש אבל ממש לא כדאי לרשום את הפטנט לבד מכיוון שהדבר עלול לגרום לכם לקשיים עצומים לאחר מכן. אם תרשמו את הפטנט לבד יכול מאוד להיות שתהיה חברת ענק אשר תמצא דרך לעקוף את הרישום וכך הפטנט לא ייגן עליכם עוד ואתם תהיו חשופים לתחרות של חברות ענק אשר יגרמו לכם מהר מאוד לפשיטת רגל או לקשיים רבים.

מדוע כדאי לפנות רק אל משרד פטנטים ישראלי?

עליכם להבין כי כדאי לכם לפנות אך ורק אל משרד עורכי פטנטים ישראלי מכיוון שהוא יטפל בכם בצורה הרבה יותר טובה בכל הקשור אל חוקי פטנטים בארץ. משרד ישראלי יכיר את הדין הישראלי בצורה הטובה ביותר שיש והוא יבטיח כי הגנת הפטנטים שלכם תהיה מושלמת וחפה מבעיות או חסרונות אשר חברות אחרות יוכלו לנצל לרעתכם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רעיונות לגאדג'טים שישפרו את יעילות העובדים שלכם
מקום של עבוד הוא כזה שיכול להביא אל תוצאות טובות בכל יום שחלף, או כזה שבו רואים צוות עבודה נטול כל רצון...
קרא עוד »
פבר 11, 2019
האם גם אתם צריכים מדפסת תלת מימד?
אם אתה צריך מדפסות תלת מימד או לא תלוי במידה רבה בתחומי העניין האישיים, התחביבים והמקצוע שלך. בשנים...
קרא עוד »
מרץ 27, 2023
על מזגן מיצובישי שמעתם?
כיום יש לא מעט חברות שונות של מזגנים אשר נפוצות בכל רחבי העולם, בדקו באתר. החברות השכיחות ביותר בארץ...
קרא עוד »
פבר 25, 2020