הפקת קבלה ירוקה לעסק קטן

זיהום האוויר הולך וגדל בכל שנה, והאחראים לכך הם כל אחד ואחת מאתנו – בין אם החלטנו לנסוע לעבודה ברכב הפרטי ולא תחבורה ציבורית/שיתופית, בחרנו להשתמש בכלים חד פעמיים במהלך הארוחה כדי לא לשטוף כלים, החלטנו להשליך קרטונים ופחיות שימורים לפח האשפה הירוק ולא לפח המיחזור, ואפילו כאשר אנחנו מחליטים להפיק קבלות לספקים, לקוחות ועסקים באמצעות ניירות מודפסים.

כדי להפחית את זיהום האוויר אנחנו צריכים לעשות שינויים קטנים אך משמעותיים, ביניהם גם מעבר של ניהול החשבונות של העסק לאונליין, וכך לבצע הפקת קבלה ירוקה לעסק קטן. במה זה כרוך ואיך עושים זאת? כל הפרטים בשורות הבאות.

קבלה ירוקה – מה זה אומר?

קבלות הן מסמכים חשבונאיים שוטפים שמוכרחים להיות לכל עסק פעיל, כיוון שבאמצעותם בעלי עסקים יכולים להפיק אסמכתאות רשמיות על פעולת העברת כספים, שאלו הן דרישות החובה מכל עסק שפועל בצורה חוקית מול רשויות המס. במקום להפיק קבלה ידנית הכתובה על דף נייר לאחר קבלת תשלום, בעל העסק יכול להעביר למשלם קבלה ירוקה – שזוהי קבלה מקוונת המועברת דרך מכשירים דיגיטליים, ובה נכללים כל הפרטים הרלוונטיים להפקת הקבלה בצורה חוקית ויעילה יותר.

איך אפשר להפיק קבלה ירוקה?

האפשרות של הפקת קבלה ירוקה לעסק קטן או גדול נעשית באמצעות מערכת חשבוניות ממוחשבת, באמצעותה בעלי עסקים יכולים להפיק מגוון מסמכים הקשורים להנהלת החשבונות של העסק כמו חשבוניות, דוחות כספיים, חשבוניות מס, חשבוניות זיכוי וכו'.

לפרטים על רכישת תוכנה לניהול עסק קטן >>>

מה היתרונות של הפקת קבלות ירוקות?

תהליך ההפקה של קבלה ירוקה לא רק שומר על הסביבה מפסולת וכריתת עצים לייצור ניירות, אלא גם הופך את ההתנהלות של העסק נוחה ופשוטה יותר וכן נגישה מכל מקום ובכל זמן.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

סוגי שפות תכנות

שפות תכנות הן אבני הבניין של תכנות מחשבים. הם משמשים ליצירת יישומי תוכנה, אתרי אינטרנט ומוצרים דיגיטליים אחרים. ישנם סוגים רבים ושונים של שפות תכנות

קרא עוד »