אמירים מעבדה מורשית אפל

מעבדת המחשבים של אמירים, מיועדת לחברות המעוניינות לקבל שירות למחשבי אפל, בין אם הם צרכנים, עסקים, מוסדות חינוך או ארגונים ממשלתיים. החברה מטפלת גם במשווקים מורשים של אפל ועסקים אחרים ומתמחה במתן שירות איכותי ומקצועי.

אמירים מעבדה מורשית אפל 

חברת אמירים מעבדה מורשית אפל עוסקת כמעבדה למחשבים ובמיוחד לטיפול במוצרי אפל. חברות רבות נותנות שירות תיקום מחשבים ואמירים, היא מהבכירות שבהן. 

ספקי שירות מורשים כמו אמירים, נדרשים לעמוד בסטנדרטים של אפל בכל עת בכל הנוגע לרמות השירות, הסמכת טכנאים וזמינות השירות ללקוחות. 

אפל בוחנת וסוקרת מעת לעת ספקי שירות מורשים כדי לוודא שהסטנדרטים הגבוהים הללו עומדים בעקביות. כלי התיקון, ההדרכה, מדריכי השירות והאבחון של אפל חייבים להישמר בסודיות.

שירות נגיש ומהיר 

אמירים, שומרת על מיקום שירות כניסה מסחרי עם אנשי שירות ייעודיים במקום נגיש ובקלות. המעבדה כוללת אזור קבלה נקי וייצוגי ללקוחות הזקוקים לשירות כניסה ומתחם מלאכה מאובטח לתיקונים, אחסון חלקים ויחידות נכנסות לתיקון. כתובת מגורים אינה מקובלת כמקום שירות מורשה.

הסמכה טכנית 

ספקי שירות מורשים, נדרשים להשתמש בטכנאים מוסמכים של Apple בעת תיקון מוצרי Apple. קבלת הסמכה לתיקון מוצרי אפל, מחייבת לעבור בחינות דרך מרכז בדיקות מורשה מקוון. 

ההסמכות מתעדכנות על בסיס מוצר מדי שנה. דמי בחינת ההסמכה פטורים לעסקים שאושרו להיות ספק שירות מורשה.

מה לעשות אם המחשב לא עובד? 

הדבר הטוב ביותר הוא לקחת את המחשב שלכם למעבדת תיקונים אמינה ומאושרת על ידי התקנים המחמירים של אפל. כך, תהיו בטוחים שאתם מקבלים את הטיפול הראוי ביותר לכך ויותר מזה, תהיו רגועים מבעיות שעלולות לצוץ לאחר טיפולי מחשב במקומות שאינם מוסמכים לטיפול כזה.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מרכזיה IP לעסקים

מרכזיית IP לעסקים היא מערכת המאפשרת למשתמש לחבר את הטלפון שלו לאינטרנט. למערכת זו מספר יתרונות, כגון חיסכון בעלויות, תכונות מתקדמות ועוד. עסקים יכולים להשתמש

קרא עוד »

חברה לקידום אתרים

חברת קידום אתרים היא עסק המסייע לחברות להגביר את הנוכחות ברשת על ידי מתן הכלים הדרושים להם כדי להגיע לקהלים חדשים. הם מספקים ללקוחות שלהם

קרא עוד »