אילו סוגי מכשירי עיסוי קיימים לגוף?

מכשירי עיסוי

אילו סוגי מכשירי עיסוי קיימים לגוף?

עיסוי הגוף הוא דבר חשוב ומועיל. זה ממריץ את זרימת הדם ומטעין אותנו באנרגיות. טפל בכאבים שונים ועוזר לנו להיות נמרצים ואנרגטיים יותר. זו הסיבה שאנשים רבים מצאו לנכון להצטייד במכשירי עיסוי ולהפוך את העיסוי לחלק מהחיים שלהם. עם מכשיר עיסוי אהוב ומתאים הם יכולים להיות רגועים ובריאים יותר. כמובן שכדי שנהנה ממכשיר העיסוי אנחנו צריכים למצוא מהו המכשיר הטוב לנו. באיזה מכשיר נהנה להשתמש ומהו המכשיר שיפיק עבורנו את התועלת הנדרשת.

סוגים שונים של מכשירי עיסוי

  • כורסת עיסוי – המכשיר המוביל והמרכזי בענף מכשירי העיסוי הינו כורסת עיסוי. הכורסה הינה כורסה לכל דבר ועניין, והיא מצוידת בחלקים מיוחדים שמאפשרים לבצע את העיסוי באזורים הרצויים. מדובר כמובן על מוצר יקר שלא כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש אותו. אבל ההרגשה מענגת וטובה במיוחד. בהיות העיסוי מתבצע בבת אחת בכל אזורים הגוף הרצויים.
  • מכשיר עיסוי לרגליים – מכשיר עיסוי לרגליים הינו מכשיר מקומי שמאפשר לנו לעסות את הרגליים בלבד. מדובר על מכשיר קטן יותר ולכן גם זול יותר מכורסה גדולה. מכשיר זה מעסה את האיבר שנוטה להסב לנו כאבים ולהגביל את התנועה שלנו. עיסוי רגליים משחרר את התנועה ונותן לנו להרגיש טוב יותר.
  • מכשיר עיסוי לגב – מה עם הגב שלכם? כל כך הרבה אנשים נוטים לסבול מכאבי גב. הללו נגרמים כתוצאה מעומס על הגב וסדר יום עמוס. כמו כן יש בעיות מולדות שמסבות כאבים רבים למי שסובל מהם. מכשיר עיסוי לגב עשוי להיות תועלתי מאוד ולהקל על כאבי הגב.
  • עיסוי צוואר – הצוואר נוטה להיות תפוס. זה יכול להיות בגלל קור, מזגן, או סתם כך מתנועה לא נכונה. מכשיר לעיסוי הצוואר הינו מכשיר מעולה שיכול להועיל מאוד.

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הסבה להייטק – האם זה קשה?

הקושי שתצטרכו לחוות כדי לעשות הסבה להייטק יהיה תלוי באופן ישיר במשרה הספציפית שבה תרצו לעסוק. QA למשל יהיה הרבה יותר קל בהשוואה לחוקר בתחום

קרא עוד »
מערכת ERP

יתרונות של מערכת ERP

מערכת ERP – Enterprise resource planning, היא מערכת לתכנון משאבי ארגון המאגדת בתוכה את כל מערכות הניהול והמידע של עסק. בזכות מערכת זו נחסכת לעסקים

קרא עוד »