מה זה makeblock ולמה הוא משמש?

Makeblock היא ערכת רובוטיקה המיועדת למתחילים לבנות ולתכנת רובוטים משלהם. הוא משלב את הטוב משני העולמות ברובוטיקה, הנדסת מכונות ותכנות. ערכת Makeblock כוללת לוח בקר תואם Arduino עם דרייבר מנוע מובנה, חיישנים, LED, ומגוון סוגים ומחברים. ערכת Makeblock מיועדת למתחילים ללמוד את היסודות של בנייה ותכנות רובוטים.

להשיג בפריטק >>>

מה זה makeblock ולמה הוא משמש?

Makeblock היא חברה העוסקת בעיצוב ומייצרת מוצרים חינוכיים. היא נוסדה בשנג'ן, סין, בשנת 2014 על ידי ד"ר יאנג ג'ינהאי, ד"ר ג'אנג ווי ומר וואנג שיאנגיאנג שהיו עובדים לשעבר במכון שנזן לטכנולוגיה מתקדמת ובאוניברסיטת בייג'ינג לדואר וטלקומוניקציה.

לחברה שני קווי מוצרים עיקריים: פלטפורמות חומרה בקוד פתוח לחינוך STEM וערכות רובוטיקה ליצרנים שיבנו את המכשירים האלקטרוניים שלהם.

Makeblock היא פלטפורמת רובוטיקה ואלקטרוניקה לילדים ללמוד על מושגי STEM (מדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה). הוא מורכב מקבוצה של בלוקים עם פונקציות שונות שניתן לשלב בדרכים שונות ליצירת מערכות מכניות, רובוטים וחפצים אחרים. פלטפורמת Makeblock כוללת מגוון מודולים וחיישנים אלקטרוניים שניתן להשתמש בהם כדי לתכנת את הרובוט. החברה מספקת גם ערכות פיתוח תוכנה (SDK) עבור מערכות ההפעלה Windows 10 ואנדרואיד.

חברת רובוטים מובילה ברמה עולמית

Makeblock היא ערכת רובוטיקה עשה זאת בעצמך המאפשרת לאנשים ליצור רובוטים משלהם ולשלוט בהם על ידי קידוד. החברה הוקמה ב-2013 על ידי ג'יימס לו, יזם סדרתי ומהנדס שסיים את לימודיו באוניברסיטת סטנפורד. המשימה של Makeblock היא להעצים את כולם עם יצירתיות וטכנולוגיה. החברה גדלה מאוד במהלך השנים, והפכה מצוות של שניים ליותר מ-200 עובדים ברחבי העולם.

המוצרים שלהם נמכרים ביותר מ-50 מדינות ונעשה בהם שימוש על ידי יותר מ-10 מיליון אנשים ב-120 מדינות.

Makeblock היא חברת רובוטיקה המציעה ערכות רובוטיקה ורכיבים לבניית רובוטים. יש לו מגוון רחב של מוצרים שנוצרו כדי להקל על אנשים לבנות רובוטים. פלטפורמת Makeblock מספקת את הכלים והמשאבים הדרושים לבנייה ולתכנות רובוטים, כמו גם את התוכנה הדרושה כדי לשלוט בהם.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כרטיס סים בינלאומי
כרטיס ה-SIM הבינלאומי הוא כרטיס סים שניתן להשתמש בו בכל מדינה, ללא קשר לספק המקומי. זה אומר שאתה יכול...
קרא עוד »
נוב 19, 2022
למה לא לבנות אתר לבד?
רוצים להקים אתר אינטרנט בעבור העסק שלכם ואינכם בטוחים כיצד יהיה ניתן להבטיח שהוא ייצג אותו נאמנה...
קרא עוד »
ספט 17, 2019
מה עושים כשיש נזילה בקיר גבוה בבניין?
כאשר יש נזילה בקיר גבוה בבניין חשוב לפנות בהקדם האפשרי על איש מקצוע שמתמחה בתיקון נזילות לצורך הערכת...
קרא עוד »
אוק 06, 2022