סרט תדמית

המאמר באדיבות Hilltop

כיום סרטי תדמית עושים שימוש רב בתעשייה והם משמשים כמעט כל ארגון. בכלל תחום הוידאו וקידום חברות דרך ווידאו עולה משנה לשנה בקצב מטורף ולכן, אפשר לראות פרסומות בערוצים כמו יוטיוב בלי סוף של חברות שמקדמות את עצמם בפלטפורמות שדווקא מבוססות על ווידאו.

אולם כמובן שחשוב להבדיל בין וידאו של קידום מוצר לבין וידאו תדמיתי. וידאו של קידום מוצר הוא בדרך כלל בעל מטרה ספציפית. הוא אמור לגרום לקורא להקליק על המודעה ולרכוש את המוצר או להירשם למשפך כל שהוא כדי לבצע רכישה בסופו של דבר.

סרט תדמית אמור ליצור רק את התשוקה ואת החיבור למותג. אפשר לראות את זה לרוב כשמדובר במכוניות יוקרה חדשות שיוצאות לשוק. לרוב, החברות משקיעות הון רב כדי להוציא סרטון תדמית מרהיב על המכונית וזו בעצם המטרה. 

אז כמה עולה סרט תדמית? לאלו מטרות זה יכול להתאים? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

כמה עולה סרט תדמית?

סרט תדמית יכול לעשות הרבה כאשר מדובר בהעברת הערך הלאה. כדי להבין את זה, צריך להכיר את ההבדל בין המילה הכתובה לבין וידאו. גם מילה כתובה כאשר היא כתובה בצורה נכונה, יכולה להכניס את הקורא לדמיון שבסופו הוא מייבם סרט נפשי במוחו, אולם כשמדובר על וידאו, כאשר יש את המסרים הנכונים, זה קורה באופן אוטומטי ובמהירות רבה. 

בדיוק כמו שאתם מרותקים לסרט שאתם רואים, אם מישהו שאוהב מותג מכוניות מסוים, רואה דגם חדש שיצא הוא משותק למסך לפחות באותה הרמה. 

העלות של סרט תדמית נעה בין אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים, תלוי כמובן באורך וברמה של הוידאו. 

 

שתפו את הפוסט עם חברים

כתוב/כתבי תגובה

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

הקמת כרטיס ביקור דיגיטלי

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא בעצם מיני אתר אינטרנט המכיל את כל המידע על החברה, המוצרים או השירותים שלך. זה גם מקום שבו אנשים יכולים למצוא

קרא עוד »

פתרונות ניהול חנייה

חניה היא נושא חשוב מאוד בחברה שלנו. זה נתפס כאחד ההיבטים החשובים ביותר של כל עיר. אז לא אמורה להיות בעיה למצוא פתרון לניהול חניה.

קרא עוד »

קידום אתרי מסחר

"אתרים שאינם מקודמים בשום אמצעי אחר. הם צריכים להיבנות ולתחזק אותם על ידי האנשים שיצרו אותם. אבל הם לא עסק, הם רק תחביב". עם העלייה

קרא עוד »